Caudaline Beauty Elixir

tinypng1Chcete povzbudit mdlou pleť? Vyhladit jemné linky, zmenšit póry, celkově rozzářit pleť a ještě se k tomu cítit jako v lázních? Tak tohle vše zvládne CAUDALIE Beauty Elixir sprej!

Já jsem si tento sprej pořídila k vyzkoušení na léto k osvěžení pleti během dne, ale běžně se používá na vyčištěnou pleť před nanesením séra a denního krému a lze ho také použít k zafixování makeupu. Já ho občas používám i při líčení přímo na štětec, se kterým se pak snadněji zapracovávají krémové produkty do pleti (make-up, korektor, krémová tvářenka nebo bronzer). U většiny podobných sprejů mám pocit, že nic moc nedělají (kromě Urban Decay Allnighter, ale to je přímo sprej na fixaci makeupu), ale tenhle funguje! Pleť se mi po tomhle spreji nevysušuje, je taková naducaná a prostě vypadá tak nějak lépe a zdravěji :)

Sprej docela silně voní, což by mohlo někoho odradit. Mně je ale tahle vůně nadmíru příjemná! Voní jako lázně a masáže – tak nějak mátově, bylinkově,.. Krásná uklidňující vůně. Sprej občas používám před spaním jako aromaterapii. Místo aplikace přímo na obličej si nastříkám sprej do dlaní, promnu a vklepu do obličeje.

Sprej jsem pořídila v kanadské Sephoře v mini sadě s micelární vodou, pleťovou maskou, očním krémem a denním krémem.

Na závěr malé upozornění – při aplikaci se vyhněte očím, sprej by je mohl podráždit.

 

Máte vy nějaký oblíbený pleťový sprej?

 

Xoxo,

M.

 #wwlcanada