February in pictures

Je tu konec měsíce a vy se s námi můžete podívat, jak jsme prožily svátek zamilovaných, co děláme v těch krutých mrazivých dnech a co ještě nám letošní únor přinesl.

S: My Valentýna moc neprožíváme, to raději na prvního máje hledáme rozkvetlou třešeň, ale nějaké to čokoládové srdíčko si přeci jen dáme. Jaké bylo letos mé překvapení, když jsem dostala boty, po kterých jsem dlouho toužila a o kterých se mi snad i zdálo! :)

S: Jelikož jsme měli hlídání pro děti, mohli jsme se s mým mužem vyrazit na romantickou večeři do naší oblíbené restaurace Tanker, z jejíž terasy je tento nádherný výhled na Prahu.

S: Už je to sedm let, kdy jsme zjistili, že náš syn má silnou alergii na kočky a museli jsme našemu mazlíkovi najít novou rodinku. Nakonec si je vlastně vybral sám a je u nich nadmíru spokojený! Letos oslavil své 14. narozeniny a je to stále fešák :)

S: Po té, co jsem strávila dopoledne focením v mrazivých teplotách, jsem byla ukecána ještě k procházce do Divoké Šárky. Rozmrzala jsem pak hodně dlouho, a to při žehlení a smažení palačinek :D

B: Můj Valentýn.. V Bratislavě, pracovně, ale v krásném hotelu Loft.

B: A víte, co na hotelech miluju nejvíc? Snídaně! Mám vždycky akorát problém, co si vybrat. Snědla bych všechno!

B: Měli jste někdy vážně radost, když jste se vrátili domů? Já prostě miluju Prahu! A miluju cestování, kterého si teď užiju dosytosti…

B: No řekněte, znáte krásnější město? Sice je asi minus sto stupňů, ale nám to nevadí!

B: A je důležité doplňovat vitaminky :) Před touhle fotkou mi Simča nakázala: „Už nepij! Musíme se vyfotit… :)“ No nemám to s ní jednoduchý… :D

M: Ahooooj z Montrealíčku!

M: V únoru jsem si odškrtla jednu položku ze svého bucket listu – konečně jsem jela se psím spřežením a bylo to úplně boží! Mám teď nápad našemu psovi pořídit pár kámošů, aby mě mohli takhle tahat třeba do práce :)

M: Taky jsem tenhle měsíc zvládla pár děsně důležitých dospěláckých nutností – pořídit pořádnou matraci, ale hlavně ZATARASIT TU SMĚŠNOU MINIŠATNU CO MÁME V BYTĚ A POŘÍDIT POŘÁDNÉ SKŘÍNĚ!!!

M: Konečně tak mají všechny moje boty slušné místo k bydlení.

M: A to stejné platí i pro 5 (?????) nových kabelek, které jsem si pořídila v povánočních slevách. Někdy příště vám je ukážu v článku a řekneme si, se kterými základními kabelkami si hravě vystačíte do konce života a ke všem příležitostem :)

M: A abych tak trošku navázala na Bářin poslední článek… existuje ještě někdo, kdo má na konci února doma vánoční stromek jako my??? :D :D :D Tímhle tempem myslím, že už se vyplatí si ho tu nechat do dalších Vánoc, to nemá ani cenu sklízet, co?

 

Jak jste si užili únor vy? Najde se mezi vámi někdo, kdo taky mumifikuje vánoční stromek ;)

WWL