Instagram Babes

Krásné čtvrteční ráno všem! U nás v Montrealu je to poslední měsíc docela záhul! Moje nová práce je strašně zajímavá, ale bohužel taky dost vyčerpávající. V létě by se to určitě všechno snášelo po práci lépe s koktejlem v ruce někde na terase, že :) Ale o tom si můžu s omrzlýma rukama nechat na několik dlouhých měsíců jenom zdát… Tak jsem si alespoň udělala chai s mlékem, zabalila se do deky a připravila pro vás článek! Tentokrát o 11 fajn instagramových účtech a ženských, které na nich najdete!

 

@ daphne.guinness

Daphne je od všeho něco! Modelka, herečka, návrhářka, producentka, atd. atd… Před 11 lety jsem viděla její fotky ve Vogue a od té doby mě fascinuje. Každý z nás má v životě pár momentů, na které dokážeme ukázat prstem a víme, že nás ovlivnily navždy. Pro mě jsou to fotky Daphne Guinness, které vyšly pro italskou verzi Vogue v září 2008 :)

 

@ stefaniegiesinger

Stefanie je mladinká a hezounká modelka se super stylem!!!

 

@ alexachung

Kdo nezná Alexu, jako by nebyl. Vypadá jako jedna moje kamarádka – od přírody i bez tuny make-upu je nádherná a má takové to zvláštní „cosi“ :) Určitě kromě jejího instagramu doporučuji vygooglit dokument o módě a módním průmyslu, kterým provázela.

 

@ allanaramaa

Allana je kanaďanka, ale její prarodiče jsou z Prahy a tak u ní můžete najít fotky z cestování po Česku a videa, kde uvidíte naši zemi očima cizince. Kromě toho je taky krásná a umí si ze sebe udělat srandu :)

 

@ esteelalonde

Další kanaďanka, momentálně žijící v Londýně. Většina z vás asi Estee zná, ale pro ty, kteří by ji přeci neznali ji představím jako dvaceti-něco letou ženskou, která má úžasný smysl pro humor, je naprosto normální a při zemi a naprosto nenucenou formou mě vždycky její fotky/videa motivují a spoustu věcí hodím za hlavu. Sleduju ji už několik let a líbí se mi, jak za ty roky dospívá a tak nějak moudří. Určitě si o ní něco zjistěte, ať mi můžete dát za pravdu :)

 

@ samanthamariaofficial

Další moderní ženská, co dělá od každého něco. Navíc je to mladá maminka a blogerka. Já ji sleduju především pro její styl a kudrnaté vlasy. Přes to, že sama děti nemám, tak na ní oceňuju to, že upřímně řekne, jaká šílená změna to je, když se vám narodí dítě. Osobně moc nefandím „neustále se usmívajícím přírodním matkám“. Já ocením upřímnost a realitu! :)

 

@ lilypebbles, @ theannaedit

Lily a Anna jsou dvě kamarádky a i když mají každá svůj instagram a YouTube, tak vám je záměrně představím dohromady. Pochazí z Anglie, jedna žije v Brightonu a druhá v Londýně. I přes to, že se obě věnují make-upu, tak je asi nikdy neuvidíte v ničem výraznějším než bronzovém oční stínu a řasence :) Mám na nich ráda takovou zvláštní organizovanost, pečlivost, žádný přehršel všeho. Vaše oči a uši si docela u jejich fotek a videí odpočinou. A mají fajn smysl pro humor :)

 

@ alatorreee

Na tuhle krasavici jsem narazila náhodou na YouTube, když ji přítel donutil (ehm podpořil a postrčil), aby začala točit videa. A od té doby bych se na ni mohla koukat jako na svatý obrázek! Navíc pracuje jako make-up artist, takže se od ní můžete naučit pár triků.

 

@ sazan

Další krasavice, která snad nikdy nemá špatnou náladu. Nechte se inspirovat jejím make-upem nebo nakazit její pozitivitou!

 

@ ellenfisher

Jako poslední tady mám jednu přírodní maminu. Ačkoliv se úplně neztotožnuji se všemi jejími radami a pohledem na život, tak musím upřímně uznat, že mě moc baví koukat na fotky a videa celé její rodiny a to především z jednoho důvodu – žijí totiž na Hawaii!!!

 

Veškeré fotografie pochází z výše zmíněných Instagramových účtů. Následná úprava v aplikaci VSCO.