January in pictures

Tý jooo, to už je vážně únor?? Tak schválně, komu z vás vydržela novoroční předsevzetí? A jaký jste měli měsíc? Já jsem si už prošla všemi fázemi vztahu k zimě. Prvotní nadšení z napadlého sněhu až po mírné znechucení, že asi už nikdy neskončí. Neberte to, jako že si stěžuji, snažím se užívat si maximálně každé roční období, jen mě na té letošní zimě štve, že vyjít ven v jiné obuvi než sněžnicích je o zlomení nohy, a ANI JEDNOU jsem se ještě neodvážila si obout kozačky na podpadku :(.

A jaký jsme tedy měly leden my? Podívejte se na pár fotek, které jsme našly ve svých telefonech (omluvte kvalitu některých) a foťácích…

Elle miluje, když jsem s ní doma a může mi pomáhat při práci.

Absolutní závislostí se pro mě staly nejrůznější ořechy a sušené ovoce z Marks&Spencer. Obzvlášť ty slano-medové!

Po cvičení relaxace… jooo, to můžu! Sauna patří v zimě k mému „must have“.

Novinka Kiehl’s – Pure Vitality Cream s novozélandským medem manuka a červeným korejským ženšenem je absolutně bezkonkurenční! Vyhlazuje, chrání a krásně rozzáří mou zamrzlou tvář i úsměv :)

Šedá a červená – moje milovaná kombinace.

Bez horké kávy neopouštím domov :D

Měla jsem příležitost nechat se hýčkat na kosmetickém ošetření v Lancome Institutu v Praze a ještě několik dní poté jsem se cítila na patnáct :D Vřele doporučuji!

A teď jdeme na Simči leden ;)

Outfit pro moji malou princeznu :)

Na delší dobu moje poslední nezdravá snídaně. Více se dozvíte v připravovaném článku ;)

Alpaka vlna je strašně jemňoučká a příjemná na dotek. Čepičku pro dcerušku mám už uháčkovanou a teď pracuju na druhé pro syna :)

Prezentace nové kolekce Orsay.

Příprava do divadla na muzikál Ať žijí duchové. Synáček dostal dva lístky za výzo od babičky a byl tak hodný, že vyvenčil maminku :D

Můj každodenní pomocník při vytváření nového obličeje – Urban Decay Naked 2.

Mlsání :)

Ať nám ten nejkratší měsíc roku hezky uteče!

Pusu B. & S.