Kiehl’s to the rescue

Od té doby, co jsem zpátky v Montrealu si můj obličej dělá, co chce! Nevím, jestli je to zimou nebo šokem, který jsem svému tělu připravila, když jsem najednou přestala jíst všechny ty české dobroty, kterými jsem se poslední týdny cpala, ehm ehm prasátko… Každopádně jsem vyzkoušela všechno možné jak se těch obličejových démonů a suché pleti zbavit, ale nic nezabíralo. A vždycky když už jsem v koncích a nevím si rady, tak volám do Česka a zeptám se Barči a Simči, jestli nemají nějakou radu. Samozřejmě vždycky mají! Naposledy mi Bára doporučila krém Lemony Flutter na nehtovou kůžičku od Lush a ten zabodoval, tak jsem ji tentokrát poslechla i ohledně pleti. Od té doby, co pracuje v Kiehl’s na jejich produkty nedá dopustit a tak je doporučila i mně. A protože já jsem holka šetřivá a vždy zkouším kosmetiku nejdříve ze vzorků než si koupím plné balení, poprosila jsem kamarádku, která si šla tady v Montrealu do Kiehl’s pro oční krém a sérum, aby mi vzala vzorky pleťové kosmetiky. Btw nevím, jestli to tak v ČR ještě pořád je, ale dostat jakýkoliv vzorek kosmetiky v ČR byl vždycky dost nadlidský úkol! Existují snad jenom 3 způsoby jak se dostat k nějaké kosmetice na vyzkoušení:

1. Přislíbit prodavačce prvorozené dítě,

2. Být členem kosmetické mafie, která v temných uličkách dealuje vzorky jenom těm nejvyvolenějším,

3. Nakoupit za 10.000 Kč abych dostala slevu na sadu miniatur, která mě místo 1.000 Kč vyjde jenom na 850 Kč :)

V Kanadě jsem s tímhle problém nikdy neměla. Tady hrozně ráda chodím do Sephory, The Bay, Body Shopu a dalších, kde bez trapných výmluv prodavaček vždycky dostanu jaké vzorky/minibalení chci, aniž bych se musela stát členem kosmetické mafie :)

Ale zpátky ke kosmetice! Ani v Montrealském Kiehl’s nezklamali a kamarádka mi donesla minibalení čistícího gelu, tonika a krému a říkala, že se žádné mafii upsat nemusela :) Teď tohle trio používám už několik dní a pleť je každý den lepší a lepší. Každý večer se odlíčím pleťovým olejem a dočistím pleť Kiehl’s gelem Ultra Facial Cleanser, přejedu tonikem Ultra Facial Toner, které pleť tak nějak uhladí a udělá ji hebčí a nanesu Stress-Minimizing Daily Hydrator. Běžně tu v zimě nepoužívám žádné tonikum, protože mně po něm pne pleť a místo krému používám Excipial, ale tahle Kiehl’s trojkombinace funguje skvěle! Gel a tonikum čistí, aniž by vysušovali a krém hydratuje, ale není vůbec mastný (což je tady v té zimě a větru většinou ortel smrti, protože se do 2 hodin loupu, ale s tímhle anti-stres krémem NE)!

Takže díky Baru za radu a Kiehl’s, že už nevypadám jako příšerka z hlubin! A vám doporučuji tuhle kombinaci taky vyzkoušet, pokud máte v zimě suchou pleť a vyrojili se vám nějací neřádi. Pokud budete chtít nějaký vzoreček nebo radu, tak se zastavte za Bárou do Kiehl’s v Palladiu. Pro jistotu jsem se jí ptala a prý neberou prvorozené děti do zástavy výměnou za radu nebo vzoreček k vyzkoušení :)