Krása kolem nás I.

DSC_9019-Edit_pp(1)Rozhodly jsme se, že každá z nás během jednoho týdne pořídí tři fotografie něčeho, co se jí líbilo, udělalo jí radost, inspirovalo ji nebo ji zkrátka zaujalo. Dnes se s vámi o svoji „krásu kolem nás“ podělí Simča s Bárou.

DSCN6231 – kopie – kopieS: Doputoval ke mně ještě jeden dárek od Ježíška, takže to bylo obrovské a krásné překvápko! :)

DSCN6242 – kopieS: Během léta je tolik ovoce a tím pádem i zavařování, že na to všechno už nemám sílu a ani náladu. Proto velkou část ovoce dávám zamrazit a pak v zimě, když docházejí zásoby marmelády, ovoce vyndám a přípravou další várky úžasně letně provoním celý byt!

DSCN6222 – kopie – kopieS: Já – milovnice černé a šedé barvy – jsem se začala obklopovat růžovou :) Šatičkám jsem neodolala v rámci výprodejů a botičky s dudlíkem dostal prcek do výbavy od mých kamarádek :*

Nezapomeňte si dělat nějakou alespoň malou radost každý den i vy! ;) xoxo, S.

 

IMG_1386   P1250253B: Se začátkem nového roku začaly změny v mé pracovní oblasti, navíc se chystám na skoro měsíční dovolenou do Austrálie a nemůžu se stále vyléčit ze zákeřného kašle, ale i přes tuto hektickou náladu jsem si tento týden udělala radost hned několikrát :)

Už dlouho jsem toužila po “pořádných” slunečních brýlích, a blížící se dovolená k mé touze přidala i potřebu, a tak jsem využila rande se Simčou k její pomoci s výběrem. No nebudu lhát, byla to láska na první pohled / nasazení, protože mě nikde netlačí, schovají mě skoro celou (takže se nemusím líčit :)) a dokonce se mi pod ně vejdou i řasy :)))) Jediný úlovek povánočních slev, který si rozhodně užijete na mých fotkách s klokany, na které se můžete těšit…

mglow

B: Druhou radost mi udělal nový makeup Giorgio Armani, Maestro Glow, který je určený na suchou pleť jako mám já, protože v sobě obsahuje pečující oleje z meruňky, rýžových otrub a mučenky a navíc je nádherně lehký a mooc příjemný. Dlouho hlednám ten správný makeup a tento přesně splňuje moje požadavky. Jo a má SPF 30, takže mou bledou pleť i super ochrání před zákeřným slunečním zářením :)

IMG_7856

B: A nakonec kulturní zážitek! V sobotu vystoupila v pražské O2 areně angličanka Ellie Goulding a byla skvělá! Neskutečně nabitá energií, nádherná a strhující… Takže super zakončení pracovního týdne :) Nevím jak to máte vy, ale mě hudba dokáže během chvilky zlepšit náladu, zrelaxovat a rozdovádět moje endorfiny. Myslím, že budu z tohoto zážitku čerpat energii celý příští týden!

Tak mi držte palce ať se mi podaří se zabalit a stihnout vše co potřebuji před odletem ;) xoxo B.