Krtečkovy kalhoty na dva způsoby

FullSizeRender(2) - kopieTaké máte určitou představu o dokonalých lodičkách, džínech nebo tričku? Já měla takovou o džínech s laclem, prostě „lacláčích“.

Nosí se už několik let a věřím, že se ještě pár let nosit budou, právě pro svou pohodlnost a všestrannost. Ty „moje“ jsou navíc lehce roztrhané a v krásně svělé barvě. No byla to zkrátka impulzivně láska na první pohled!

Protože tu opravdu letní dovolenou se slanou příchutí oceánu jsem si užila už v únoru, a navíc mám k mé veliké radosti celé léto úplně plný diář, využívám každou možnost vypadnout z Prahy aspoň na malou chvilku. Pár dní jsem si užívala uklidňující pobyt v rakouských Alpách a nyní jsem se tak nějak trochu náhodou ocitla v západnich Čechách. Věděli jste, že tu je tolik zámků a zámečků?! Zkuste někdy sednout do auta a prostě jet jen tak… Uvidíte, že najdete spoustu zajímavých míst. Jako třeba zámek Nebílovy, který z cesty vypadá celkem nenápadně, ale rozhodně stojí za zmínku. Stejně jako zámeček ve Spáleném Poříčí má u sebe krásnou zahradu. A právě na těchto dvou místech vznikly fotky s výše zmíněnými lacláči. Líbí se vám víc sportovnější varianta s teniskami (které mám sice na běhání, ale skvěle ladily s plameňákama na triku) nebo ta víc společenská? ;)

FullSizeRender

FullSizeRender(1)

jeans Zara / t-shirt H&M / sneakers Nike

IMG_1568 - kopie

IMG_1565 - kopie

IMG_1550 - kopie

IMG_1539 - kopie

jeans Zara / top Mango / shoes Zara

PS. Prý konečně přichází léto, tak užívejte!

podpis_B