Long dress outfit

Kalimera! Sedím v letadle směr Kréta a nemůžu se dočkat, až po těch posledních bláznivých týdnech na chvilku vydechnu.
Už jsem hodně dlouho neletěla charterovým letem na klasickou dovolenou typu last minute, a tak mám pár postřehů už z letiště a cesty.

1) Když bylo všude v pokynech uvedeno, že opravdu musíme být na letišti dvě hodiny před odletem, říkala jsem si, co blbnou… Po příjezdu do Ruzyně jsem ale pochopila. Během půl hodiny odlétá celkem 9 letadel směr všechny řecká letiště (a k tomu ještě nějaká Mallorca), takže “šnekovací” seřadiště nestačilo a my tu hodinu a půl prostály (tvrdé “y” proto, že jedu s kamarádkou) ve frontách na odbavení a následně šacování.
2) Chápu, že byly 4 hodiny ráno, a já touhle dobou zrovna nejpříjemnější taky nebývám, ale nejsem za to placená, jako ta slečna za přepážkou…
3) Ta snídaně, kterou jsem zapomněla doma, se bude hodit, až přiletím!
4) A to nejdůležitější. Nesnažte se otevírat Bohemku ve skoro dvanácti tisících metrech nad zemí… Logicky vybouchne a způsobí gejzír až na sedadla před vámi. Škoda že to nevěděl ten pán za námi, a způsobil nám tím ranní sprchu.
5) Také samozřejmě nezapomeňte zatleskat až dosednete! Specialita Čechů v letadle stále přetrvává… :D

dress & bag – Orsay (collection summer 2018) / shoes Guess / sunnies H&M / earrings Mango

Tak se mějte báječně! O tom jak jsem si užila dovolenou zase někdy příště ;) A jestli se vám líbí šaty, co mám na sobě, utíkejte do Orsay, jsou stejně jako kabelka z aktuální kolekce ;)
Pa, pusu vaše na pláži se válející,