Malý zázrak

DSCN5364(1)

Při balení věcí do letadla řeším vždy každý gram. Když jsem viděla v reklamě tento holící strojek Gillette Venus, nadchlo mě, jak je prťavý a pak, když jsem na něj narazila v drogerii, jsem se rozhodla, že si ho koupím.

Původně jsem žádnou recenzi psát neplánovala, ale po té, co jsem ho dnes vyzkoušela, jsem vám ho prostě MUSELA vychválit, protože je dokonalý!

I když je maličký, výborně se v ruce drží a neklouže. Má 5 břitů a hydratační proužky, takže krásně a snadno po pokožce klouže. Jeho hlavice je výkyvná a snadno s ním oholíte například i kolínka ;) Cestovní pouzdro je už jen bonusem.

Tento malý zázrak seženete za Kč 199,-.

Za mě určitě doporučuji!

 

Whenever I travel I count every gram and inch of space while packing. So when I saw this little guy in drugstore, I had to have it.

At first I didn’t even plan on writting a review, but this little Gillette Venus Snap razor is so perfect that I had to :)

It‘s biggest plus is very compact size. Mini handle is easy to grip and doesn’t slip from your hand while using it. It also has 5 blades and moisturizing strips so it glides over the skin easily and doesn’t miss any hairs.The cute travel case is just a bonus.

I recommend this razor 100%!

DSCN5367(1)

DSCN5365(1)

DSCN5368(1)

 

Xoxo, S.