Mini USA beauty haul

Krásný den všem! Nedávno jsme si s přítelem udělali takový vynucený mini výlet do USA. Kvůli kanadskému papírování jsem musela znovu „přistát“ a nejjednoduší bylo udělat si výlet za hranice. Z Montrealu to máme coby kamenem dohodil a tak jsme se vydali na otočku do Plattsburghu. Najedli jsme se jako vepříci v Applebee’s, projeli si město a mrkli do nákupáku. Každý jsme si podle svého gusta nakoupili pár drobností – já kosmetiku, přítel sladkosti. Kanada je taková odstrčená teta Ameriky :) Drogerie mají většinou omezený sortiment značek (kromě těch kanadských), nové produkty se k nám dostanou později a některé značky je problém sehnat nebo si musíte hodně připlatit. Tak jsem se rozhodla nakouknout do Targetu, jestli mě něco nezaujme. A samozřejmě zaujalo!

Butter Bronzer od Physicians Formula má dodat barvu a glow brazilské bohyně. No tak brazilská bohyně úplně nevím, ale je skvělý! Viděla jsem ho už mnohokrát online a skoro všichni se na něj tvářili pozitivně. Můj milovaný krémový bronzer od Sonia Kashuk už dosloužil a chtěla jsem zkusit něco nového. A byla to trefa! Tenhle bronzer má skvělý odstín pro světlou pleť a není to žádná oranžáda ani žádný třpyt, nepráší a málo ubývá. Navíc voní jako léto a dovolená! Já vím, zvláštní, ale je to tak! Stál kolem 350 Kč, což je na drogerii hodně, ale tento bronzer váží 11g, takže počítám, že mi vydrží dost dlouho. Placatá houbička, která je součástí balení letěla rovnou do koše, je nepoužitelná.

Pixi Glow Tonic je další provařená věcička. Jedná se o pleťové tonikum s nízkou koncentrací kyseliny glykolové, takže funguje jako jemný chemický peeling, který má pleť zbavit odumřelých buněk a rozzářit. Zatím jsem ho nezkoušela, ale až budu mít svůj názor, dám vám vědět, zda je to bomba nebo mi nadělal s pletí nějakou neplechu.

Loreal Lash Paradise řasenka je úplná novinka a podle všeho je to kopie Too Faced Better than Sex Mascara. Já jsem Better than Sex řasenku nikdy nezkoušela, ale je to jedna z nejoblíbenějších řasenek na světě vůbec. Já zkouším nové řasenky poměrně často a když jsem viděla tuhle novou ve voděodolné verzi, musela jsem ji mít. A přidávám se k názoru, že je vážně skvělá. Kartáček je větší než jsem normálně zvyklá, ale dobře se s ním manipuluje. Ale čím se pro mě liší od jiných řasenek je fakt, že se dá nanést v několika vrstvách bez toho, aby zcuckovatěla nebo přehnaně slepovala! Řasy prodlouží i zahustí. Pro mě je to jedna z nejlepších řasenek, které jsem z drogerie vyzkoušela.

Pleťovou kosmetiku Pond’s jsem poprvé zaregistrovala v drogerii Pharmaprix, když jsem se přestěhovala do Kanady. Je to levná kosmetika a vyzkoušela jsem od nich odličovací krém, který byl moc fajn. Tentokrát jsem se rozhodla pro 2 pleťové krémy. B3 Dark Spot Correcting Cream a Nourishing Moisturizer. Jeden je klasický hydratační krém a druhý krém má fungovat na zesvětlení tmavých flíčků, které nám občas zůstanou po nějakém pupínku nebo akné. Oba jsou hodně vychvalované, tak vám podám report po dlouhodobějším používání :)

Čím jste si v poslední době udělali radost vy?