Prosinec / December in pictures

Rok se s rokem sešel a už otevíráme diáře 2019! Jak jste si užili Vánoce? A co Silvestr? Byl poklidný nebo jste se na Nový rok proklínali za množství šampaňského? :) My vám opět přinášíme něco málo z našich životů a vy můžete nahlédnout právě do našeho prosince.

B: Uff, prosinec byl jako tradičně v poklusu :) Ale vše se nakonec zvládlo a byl krásný!

B: Otevřeli jsme čtvrtý butik Kiehl’s, první přímo na ulici! Mám z něj velikánskou radost, tak se přijďte podívat na roh ulic 28. října a Perlovky :)

B: První vánoční dárek od kolegyň v práci mi udělal obrovskou radost. Konečně bude můj notebook na cestách v bezpečí :)

B: A když jsme u toho pracovního života, tou příjemnou součástí je samozřejmě náš vánoční večírek! Letos se konal v Hard Rock Cafe a myslím, že se vydařil opravdu prvotřídně :)

B: Asi se nám zimou třásly ruce, tak jsme se Simčou trošku rozmazané… (nebo možná za to může ta medovinka :))

B: Každoroční tradice. Zapálení betlémského světla v kostelu Sv. Matěje. Kostel byl jako každý rok plný dětí, protože se v něm nachází i spousta betlémů, včetně obrovského perníkového.

B: Tak krásný strom jako letos jsme asi doma ještě neměli! Asi se vyplatí ho pořídit již začátkem prosince… A odstrojím ho až komplet opadá! Nemůžu se na něj vynadívat…

B: Na svátcích miluju i to, že mám konečně čas se potkat se všemi, co mám ráda. A u drinku probrat všechny novinky a starůstky.

B: Poslední výlet minulého roku byl do Vídně. Trhy sice už skoro nikde nebyly, ale to nám vůbec nevadilo. Řízky a radnice jsou tam pořád!

B: Připíjím vám na zdraví a přeji ať jste v tomto roce aspoň tak spokojení jako v tom uplynulém!

S: 1. prosince jsme oslavili s mým manželem už 15 let!

S: Konečně jsem se po více než půl roce dostala k Martince do Luxury hair na vlasy! Už jsem to potřebovala jako sůl ;)

S: Léta jsem si schovávala časopisy, ale náš byt není bohužel nafukovací, tak jsem se jich s těžkým srdcem vzdala. Věnovala jsem je svému synáčkovi do školy na sběr. Za peníze ze sběru jim škola pořizuje pomůcky, tak alespoň nepřišly vniveč. Bylo jich přes 50 kg!

S: Ano, přiznávám se, jsem Vichylover ;) Tuto kosmetiku používám už mnoho let, proto jsem byla na vrcholu blaha, když jsem dostala na vyzkoušení tyto dva produkty. Noční krém, který lze použít také jako masku a pomáhá okysličovat a obnovovat pleť a Minéral 89, který posiluje funkci kožní bariéry. Používám tuto dvojku už měsíc a jsem vážně spokojená!

S: Maminka mě na můj svátek vyvedla do společnosti ;) Vzala mě do Kongresového centra na vánoční koncert Gregorian – nádherný zážitek!

S: Cukrovím se to všude jenom hemží a já si dám ještě horkou čokoládu! :D

S: S Bárou jsme byly mezi svátkama krmit labutě. Člověk by řekl, že nebudou nic chtít, když tam chodí tolik lidí, ale skoro nám snědly i rukavice :D

S: Vánoce byly úžasné! Přiznejme si, že za ty přípravy tento kouzelný den vážně stojí!

S: Silvestr jsme strávili na chalupě a jako každý rok jsme museli být oblečení na nějaké téma. Letos to byly 80. léta a z některých převleků jsem šla smíchy vážně do kolen. :D Věřím, že jste nový rok přivítali přesně podle vašich představ a že jste vykročili pravou ;) Přeji vám jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a spoustu splněných přání! :*

M: Upřímně ani nemůžu uvěřit tomu, že už je tu nový rok! Rok 2018 byl snad nejnáročnější v mém dosavadním životě. Fyzicky i na hlavu :) Stalo se tolik věcí, že bylo potřeba pořádně oslavit jeho blížící se konec na vánočním večírku :)

M: Každý rok tady v Montrealu jeden Vánoční nadšenec ozdobí svůj dům a pořádá světelnou show. Pokaždé když trávíme Vánoce tady, tak si dáme horkou čokoládu a show nevynecháme :)

 M: Letos tam bylo nejvíce nafukovacích figurín, co jsem kdy viděla a stejnou radost z toho měli jak děti, tak dospělí!

M: A protože jsem dřela celý rok jako kůň, tak Ježíšek si toho zřejmě všimnul a ocenil to. Hlavně se rozhodl, že potřebuji být v teplíčku a relaxovat! :)

M: Letos jsme všechno sváteční honili na poslední chvíli. Samozřejmě i stromek, který jsme zdobili den před Vánoci. Nakonec se nám ale myslím povedl :) Co se vánočního stromku týče, tak já jsem kolotočář – čím více ozdob, tím lépe!

M: Ráda bych se chlubila cizím peřím, ale upřímně přiznám, že letos jsem poprvé za svůj život nepekla ani perníčky. Nebyl čas. Radši jsem si dala svařák a tohle úžasné cukroví koupila od jedné skvělé Češky!

M: Konec roku by se u mě samozřejmě neobešel bez nějakého organizování, vyhazování, přerovnávaní ať si ten nový rok našlápnu pěkně bez bordýlku. V minulém článku jste mohli vidět, co jsem si pořídila tuhle zimu na sebe, tak se mrkněte tady!

 

Doufáme, že jste do nového roku vykročili pravou nohou a přejeme vám, ať jste zdraví a šťastní!!!

WWL