Valentine’s Day

Všechny moje kamarádky tvrdí, že nemají svátek sv. Valentýna rády, případně že ho vůbec neslaví. Vím proč. Jsou totiž buď single, a pak je záplava srdíček, zamilovaných párů držících se za ruce a muži s pugetem růží v ruce, nevýslovně vytáčí. A nebo, což je ještě horší, Valentýn ignoruje jejich partner a vše výše zmíněné na ně tudíž působí jako rudý hadr na býka.

Je jedno, do jaké kategorie patřím já, protože jsem si řekla, že letošní Valentýn pro mě bude jiný. Speciální. Prostě oslava lásky ne k muži, ale k tomu, co mám ráda. A tak se omlouvám, dnešní článek bude o trochu delší…

Znáte někoho, kdo nemá rád cestování? Já bych takových lidí kolem sebe asi napočítala na prstech jedné ruky. Loňský Valentýn jsem strávila v Austrálii a nemohla jsem si vedle sebe představit nikoho lepsiho, než …. klokana! Ano. Byl to asi nejkrásnější 14. únor v mém životě. Nikde žádný kýč, jen obrovský park plný přítulných, pózujících a heboučkých klokanů. Pokud byste chtěli vidět fotky, podívejte se na článek zde. Letos se mi nic podobného nepoštěstí (leda bych se vloupala do nějakého výběhu v pražské ZOO), protože práce (ano, miluju ji) mi letošní únor nikam odletět nedovolí, ale o to víc doufám, že se mi to povede někdy na jaře nebo v létě. Každý máme svůj cestovatelský sen. Já jich mám hodně… Spoustu z nich jsem si už splnila a na některá místa se moc ráda vracím (jako třeba do Itálie, kterou z celého srdce miluju – jooo, dneska můžu používat i tohle slovo absolutně beztrestně :D), ale kdo mě zná ví, že ten největší na mě pořád čeká. Je to New York. Chtěla bych se aspoň na pár dní cítit jako Carrie, snídat velké capuccino a dívat se na to, jak město žije. Proběhnout se v Central parku. Stát na Times Square a vnímat reklamy a chaos kolem sebe. Nechat si rozevlát vlasy na Brooklyn Bridge. A samozřejmě nafotit asi milion fotek :) Nevím kdy, ale jednou se tam podívám.. Když si člověk něco moc přeje, splní se to! :)

Se Simčou jsme tentokrát fotily v Příbrami a vážně se už těšíme, až nám přestanou přimrzat prsty k fotoaparátu, téct nudle z nosu a přemístění na místo focení bude bez rizika zlomené nohy na ledu. Chcete vědět co jsme dělaly v Příbrami? Dozvíte se už v dalším článku ;)

Tak pokud jste dočetli až sem, podívejte se, co na sebe si oblékám pokud mám cca 2 minuty času, jsem po celém týdnu unavená a nevyspalá, nechce se mi vůbec nic jiného, než se zahrabat pod peřinu a s nikým nemluvit a přes to všechno potřebuji fungovat a „nějak“ vypadat ;)

All black s nějakým výrazným barevným doplňkem. Tím měla být původně jen moje zářivá kšiltovka, ale po schůzce, o které se dozvíte v tom dalším článku už brzy, přibyl na mou ruku ještě cihlově červený prstýnek z dílny šperkového designéra Tomáše Holuba, který tvoří moderní minimalistické šperky z eloxovaného hliníku v různých barvách a tvarech. Jsou přesně to co miluju! Mě oslovil tento asi právě pro svou barvu. No jakou jinou jsem v začínajícím roce ohnivého kohouta mohla vybrat?

jacket Mango / jeans H&M / sweater Lindex / cap Aldo / handbag Ralph Lauren / watch Michael Kors / ring Tomas Holub

Mějte nádherný den plný lásky a nenechte si ho ničím a nikým zkazit!
pusu B.