Water Activated Cleansing Cloths

Krásné dobré ráno! Objevila jsem nedávno jednu drobnost, která vám tááák usnadní život! Takže dnes to nebudeme protahovat a jdeme na to, určitě jste už napnutí jak struny! :)

Tímhle malým zázrakem jsou Olay water activated cleansing cloths (česky suché odličovací ubrousky, které se aktivují trochou vody). V Kanadě stojí cca 200 Kč, což je tady běžná cena za jakékoliv klasické vlhčené odličovací ubrousky. Tyhle mají ale jinou strukturu než jsem zvyklá u klasických ubrousků, jsou děrované.

Abych vám je mohla řádně otestovat, vybrala jsem 5 vzorků – (zleva) oční stíny, klasickou řasenku, tužku na oči, voděodolnou řasenku a tekutou rtěnku.

A jak to funguje? Ubrousky jsou suché a stačí je trošku namočit. Párkrát je promnete v ruce, vytvoří se nádherně hustá pěna a pak už klasicky s jedním ubrouskem odlíčíte celý obličej, oči nevyjímaje!

Podle očekávání šly stíny a klasická řasenka dolů během 2 tahů.

Po 10 tazích byla dole i matná rtěnka. Z toho jsem byla překvapená, protože tuhle rtěnku běžně dostane dolů jenom olejový odličovač.

Voděodolnou řasenku a tužku na oči jsem nechala pár vteřin rozpustit v pěně a po pár tazích je vše dole! Nakonec stačí ubrousek propláchnout a pleť s ním dočistit.

Tyhle zázračné suché ubrousky si od teď budu kupovat místo těch klasických! Oproti těm mají totiž 2 výhody, díky kterým to u mě vyhrávají na plné čáře!

Odlíčí voděodolné líčení s čímž mají běžné ubrousky problém. Buď neodlíčí voděodolné líčení vůbec a pokud ano, jsou většinou tak suché, že si s nimi dříve vydřu oční bulvu než se zbavím voděodolné řasenky (kterou já nosím denně).

Jsou suché, takže praktické! Nehrozí, že vám vyschnou než dopoužíváte celé balení. Je to parádní věc na cestování, do letadla, do kempu a vlastně všude, kde se nechcete šmudlat s odličovacími tamponky, oleji a dalšími serepetičkami!