White addiction

Když jsem ve svém mailu našla pozvánku na tiskovou konferenci s Manolo Blahnikem, projela mnou vlna nadšení. Já opravdu na vlastní oči uvidím muže, který tvoří všechny ty nádherný boty!!! Nevím jak vy, ale já mám jeho jméno spojené s mým milovaným seriálem a filmy Sex ve městě. Takže mi hlavou probíhaly všechny scény, ve kterých hrály „manolky“ hlavní roli. Třeba jak si Carrie léčí depresi po rozchodu s Božským nákupem nových lodiček, nebo tu nezapomenutelnou scénou v šatně velké jak moje ložnice, kde ji Božský požádá o ruku. A další a další… Že jsem fanynkou jste už asi pochopili z článku o New Yorku, kde jsem prolejzala místa dění seriálu (můžete si připomenout tady a tady), a tak jsem kvůli této příležitosti musela přeplánovat dovolenou, protože jsem si to prostě nemohla nechat ujít :)

A pak přišlo to nejhorší… Vymyslet co si vezmu na sebe! Měla jsem v plánu si obléknout šaty, co vypadají jako košilka, ale potřebují bohužel ještě trochu zabrat, a pokud bych si přes ně cokoli oblékla, hrozilo upečení, protože teploměr ukazoval skoro 30 stupňů. Postupně jsem na sobě vystřídala troje šaty, džíny, sukni, no víceméně polovinu své šatny a pořád jsem se prostě necítila. Tyhle dny, kdy se ve všem „necítím“ vážně nemám ráda. Jediné, co jsem měla jasné, byly boty. Dostala jsem je speciálně k této příležitosti a navíc jsem se už strašně těšila na to, až v nich vyjdu ven. Jenže jejich barva a to, že jsou samy o sobě dost výrazné, přirozeně vyřadilo ze hry tu druhou polovinu šatníku, co jsem ani nezkoušela.

Bílé tílko a šortky. Do odchodu zbývaly asi 4 minuty a já konečně našla kombinaci ve které jsem to byla já :) Tiskovka probíhala v poledne na přímém sluníčku, takže jsem nakonec byla šťastná, že 1) nejsem v černé 2) nemám na sobě ty džíny a za 3) namazala jsem se krémem s ochranným faktorem!

Jo a na tu výstavu určitě běžte, je krásná!

Top Zara / shorts Mango / sandals Guess / bag Michael Kors

Když jsem vložila fotky do článku, došlo mi, že jsem je tentokrát vůbec neretušovala. Ono na display telefonu to tak nevypadá, ale ve velkém vidím, že bych se na nich mohla dost vyřádit. Chvilku jsem váhala, ale nakonec jsem si říkala, že vám ukážu, že taky mám modřiny, pupínky a vrásky, protože NOBODY IS PERFECT.

Pusu,