Zimní čtení

IMG_5145 compressed

V Montrealu je na můj vkus až příliš dlouhá zima a tak si krátím sněhové dny u dobré knížky. Není nic lepšího než se pěkně zachumlat doma a sledovat vše z okna když zrovna nikam nemusím. Ráda si v takovém počasí čtu a popíjím svařák :) Dnes mám pro vás 3 zajímavé knížky, které zrovna čtu. Mám všechny v anglické verzi, ale dvě se dají sehnat i v češtině. Make-up kniha se dá sehnat i v ČR, ale pouze v angličtině. Pokud vás některá z knížek zaujme nebo máte tip na jiné super knížky, dejte mi vědět do komentářů. Ale teď už ke slíbeným knížkám!

 

ROBIN SHARMA The Secret Letters of the Monk Who Sold His Ferrari

(v češtině Tajné dopisy mnicha, který prodal své Ferrari)

Možná někteří z vás četli původní knížku Mnich, který prodal své Ferrari. Tahle knížka je takovým prodloužením té původní. Určitě je obě doporučuji všem, kteří mají rádi knížky o smyslu života a sebepoznání.

  

CAMERON DIAZ The Body Book

(v češtině Body Book)

Ještě jsem ji nedočetla, ale už teď patří mezi mé oblíbené. Ve zkratce je to kniha o tom, jak se cítit dobře ve svém těle a jak se k němu chovat.

 

JEMMA KIDD Make-up Masterclass

Tohle je pro mě tzv. listovací knížka. Taková, kde nepotřebujete téměř žádné soustředění a má velké fotky, kterými ráda listuji. Jestli čekáte nějaké šílené make-up kreace, tak budete zklamaní. Bude ale tou pravou pro všechny, kteří chtějí vypilovat všechny klasické a nestárnoucí druhy líčení, získat inspiraci na den i noc, rozšířit si vědomosti o produktech, druzích pleti a technikách! Ještě dodám, že je to moderní knížka, takže informace a líčení v ní nejsou zastaralé jako v jiných nejmenovaných publikacích, na které občas někde v obchodě narazím!

 

 

Xoxo,

M.

#WWLCanada