4 tajné tipy pro vaši krásu / 4 secret tips for your beauty

Moc dobře víte, že jakýkoliv výrobek, který si koupím nebo dostanu, vám bez vyzkoušení nedoporučím, takže po mnohaměsíčním testování vám představuji moje 4 tajné tipy pro vaši krásu. A které, že to jsou?

Hned druhý den po nanesení tohoto očního krému od Kiehl´s jsem zaznamenala pozitivní změnu, ale kdybych vám to napsala už tehdy, tak byste mi stejně nevěřili :D Kruhy pod očima trápí mnoho žen a já jsem jedna z nich. Korektor je můj nejlepší kamarád, ale teď se k němu přidal i tento krém! Má lehkou tělovou barvu a díky špičatému zakončení se velmi dobře dávkuje. Dle doporučení se má nanášet ráno a večer, ale já ho většinou nanáším jen večer. Pokud se ale probudím a v zrcadle vidím nějakou cizí ženskou, použiji ho i ráno, a to pod make-up.

Minéral 89 Hyaluron-Booster a noční krém Slow Age od VICHY je ideální kombinace. Minéral 89 pomáhá zlepšovat funkci kožní bariéry a působí tak proti znečištění, stresu, únavě a skvěle hydratuje pleť, což je skvělé, protože hlavně během zimy často zápasím s vysušenou pokožkou. Používá se ještě před nanesením krému ráno a večer. Noční krém Slow Age pomáhá okysličovat pleť a bojovat proti stárnutí. Jeho konzistence je gelová, krásně se vstřebává a je přírodně zbarven. Po nanesení moje pleť vypadá opravdu zdravě a svěže a nádherně voní!

SOS krém od značky Cien najdete například v Lidlu, kde si ho kupuju i já. Vím, že nemá zrovna fotogenický obal, ale je to nejúčinnější krém na ruce, který jsem zatím měla. V zimě mám velký problém udržet pokožku na rukou nevysušenou a nerozpraskanou, ale díky tomuto zázraku za pár korun se mi to celkem daří. Navíc se velmi dobře vstřebává, takže nehrozí, že si něco „zapatláte“.

A nakonec se dostáváme k produktu, který jsem si strašně moc přála od Ježíška a jelikož jsem byla hodná, tak jsem ho dostala ;) Dlouho jsem váhala, zda si ho pořídit (přát si pod stromeček) nebo ne, protože jeho cena je pro mě vážně vysoká, ale na základě recenzí jsem se rozhodla to risknout a udělala jsem vážně dobře! Hairplus je takový malý zázrak na obnovu růstu obočí a řas. Řasy mám celkem dlouhé, takže na ty jsem ho neaplikovala, ale zkoušely to mé kamarádky a narostly jim neskutečně! Mě trápily prázdná místečka v obočí, kde jsem si ho buď špatně vytrhala nebo tam zkrátka nic nerostlo. A světe div se, začalo!!! Takže už nemusím ráno zkoumat, kde si ho mám ještě domalovat. Nanáší se štětečkem buď ke kořínkům řas nebo na inkriminovaná místa v obočí. Dle doporučení ráno, ale já jsem nanášela večer a efekt byl stejný.

Btw. Manžel se mě ptal, co by se stalo, kdybych si to omylem nanesla třeba na tvář. To tedy vážně nevím, ale zkoušet to z pochopitelných důvodů vážně nebudu :D

Přeji Vám krásný den a doufám, že některý z mých tipů vyzkoušíte (nejlépe všechny, protože stojí za to)! ;)