About us

Jsme tři stylistky a makeup artistky – Barbora Carrera, Simona Zálepová a Michaela Mahelová a budeme se tu s vámi dělit o své zážitky, zkušenosti a postřehy z oblasti módy, kosmetiky a cestování.

Spolupracujeme s obchodními domy, návrháři i značkami, rády pro vás uskutečníme focení a další projekty (jako např. módní přehlídky, módní videa, přednášky stylingu a makeupu, atd.) „na míru“. Zajistíme vše potřebné – styling, make-up, produkci i fotografa. Těšíme se na navazování nových spoluprací na zajímavých projektech. Zaměřujeme se jak na spolupráci s firmami, tak i na osobní klientelu.

 

We are a team of three stylists and makeup artists – Barbora Carrera, Simona Zálepová and Michaela Mahelová. We will share with you our experiences and insights about fashion, beauty and travel.

We work with fashion designers, cosmetic brands and department stores.
We would like to offer you our services related to photoshoots, fashion shows, fashion videos, makeup consultations, etc… We provide all needed services to companies or individuals which includes everything from styling and makeup to photography and production . We look forward to working with you!