S kosmetikou ACM proti stárnutí

Měsíc a půl každodenního používání francouzské kosmetiky ACM a jako bonus Fillerina pro objem rtů! Jak si produkty vedly? Který z nich jsem si oblíbila nejvíce a bylo něco, co mě překvapilo? Vše se dočtete v následujícím článku.

V nabídce značky ACM najdete několik řad, které se zabývají vašimi potřebami a nabízejí produkty například proti pigmentovým skvrnám, mastné, problematické pleti nebo proti stárnutí pleti, kterou jsem právě vyzkoušela. Všechny níže uvedené produkty budou bojovat spolu s vámi proti vráskám a seženete je v kamenných lékárnách, ale i na lékárenských a ostatních e-shopech. Teď se na ně už pojďme společně podívat.

ACM Duolys HYAL

Je intenzivní sérum hodící se i jako základ pod makeup. Zvýší pevnost vaší pleti a skvěle ji zhydratuje. Obsahuje 5% čistý vitamín C kombinovaný s vitamínem E a kyselinou hyaluronovou.

ACM Duolys CE

Je také sérum, ale antioxidační a pomůže vám v boji s pigmentovými skvrnami. Čistý vitamín C je zde v dávce 15 % a je také kombinovaný s vitamínem E. Jen pozor! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce, protože má lehce zabarvující účinek.

Oba produkty se nanášejí stlačením spodní strany obalu, které je lehce vyboulené. Stačí použít jen pár kapek, a to na vyčištěnou pleť.  Krásně se vstřebávají a po nanesení je pleť jemně sametová.

ACM Duolys LÉGÉRE

Hydratační péče pro normální až smíšenou pleť, která obsahuje kyselinu hyaluronovou. Lehce se roztírá a rychle se vstřebá. Pokud je ale vaše pleť suchá, použijte

ACM Duolys RICHE

Zde také najdete kyselinu hyaluronovou, ale krém je obohacen ještě o bambucké máslo a ceramidy. V zimě bývala moje pleť místy vysušená tak, že se mi tvořily i šupinky. Ano, bývávalo! Tento krém s nimi zatočil tak rychle, že jsem ani nestihla říct ACM :)

A pokud se bojíte mastného efektu, tak je to zbytečné, vstřebává se snadno a zanechává pleť skvěle hydratovanou. Moje No 1!

U obou produktů oceňuji, že je pokládáte víčkem dolů a tím pádem nebojujete o každý kousek krému, pokud se blížíte k jejich spotřebování. Díky úzkému hrdlu vytlačíte přesně takové množství, které potřebujete. Při nanášení opět nezapomínejte ani na krk a dekolt!

ACM Duolys krém na oční kontury

Používání očního krému musí neodmyslitelně patřit mezi vaše každodenní „mazací“ rituály. Čím dříve začnete s péčí o vaše oční okolí, tím lépe a nebudete pak muset s přibývajícími léty hasit vaše hříchy :) Tento oční krém obsahuje také vitamín C, hydratuje, redukuje kruhy pod očima a sjednocuje pleť.

ACM Duolys Ochranný krém proti stárnutí pleti SPF 50+

Značka nezapomíná ani na ochranu proti slunečnímu záření. Díky vysokému faktoru je vaše pleť skvěle chráněná. Krém se lehce nanáší, je voděodolný, bez parfému a fotostabilní. To znamená, že ani při delším pobytu na slunci neztrácí svůj ochranný filtr a schopnost pohlcovat UV záření.

Fillerina Lip Volume gel

A jako bonus tu máme péči s vyplňujícím účinkem pro objem rtů. Kdo by nechtěl mít krásné a plné rty, že? 

Gel obsahuje 6 molekul kyseliny hyaluronové a jelikož mají molekuly různou hmotnost, jsou schopné se dostat nejen do povrchových, ale i do hlubších vrstev vaší kůže na rtech. Aplikátor je naprosto úžasně navržen! Z kovových zakončení se po stlačení uvolní gel, který aplikujete na vaše rty. Zjistila jsem, že není třeba zmáčknout aplikátor až dolů, protože k dostatečnému množství se dostanete i při lehčím stlačení. 

Doporučená aplikace je 5x denně na čisté rty, a to po dobu jednoho měsíce. Pak je třeba dodržet 3 měsíční odstup a celou proceduru můžete zopakovat. 

Po vstřebání gelu do pokožky rtů můžete nanést i svůj oblíbený lesk na rty nebo rtěnku.

Po aplikaci jsem cítila lehounké mravenčení, které ale rychle vymizí a rty skutečně zůstávají výraznější a plnější! 

Tak který produkt byste vyzkoušeli? :)