Alterna Caviar anti-aging Bond Repair

Alterna Caviar anti-aging Bond Repair je nová řada přípravků na vlasy, která opravuje a zpevňuje vlasové vlákno, a to je pak odolné proti poškození. Jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost ji vyzkoušet na vlastní kůži (vlasy) a vy se teď dozvíte, jak obstála.

Nejen, že celá řada má nádherný design, ale šampon s kondicionérem mají i velmi praktické balení. Stačí jen pootočit uzávěrem a stlačením lahvičky nanést požadované množství. Když vám bude přípravek docházet, můžete nechat flakón otočený dnem vzhůru a nemusíte řešit balancování přípravku na okraji vany.

Caviar anti-aging Bond Repair – jak už název napovídá, produkty obsahují výtažek z kaviáru, který je bohatý na přírodní zdroje omega-3 mastné kyseliny a vlasům dodává hydrataci, pružnost a lesk.

Tyto přípravky jsou vhodné pro poškozené a slabé vlasy, takže ideální volba pro mě, protože svým vlasům dávám nejrůznějšími tepelnými úpravami pořádně zabrat, a ty se pak lámou a třepí!

Všechny produkty této řady voní stejně, a to stejně nádherně! Takže po umytí a ošetření budete mít vlasy voňavé jako ze salonu. Já jsem si na tu vůni vytvořila doslova závislost.

Čím mám delší vlasy, tím větší mám problém s rozčesáváním a nějakým záhadným způsobem se mi stávalo, že na dvou místech na hlavě se mi, ať už v noci nebo během dne, vytvořily dva dredy. Vyčesat je tak, aby mi na hlavě vůbec něco zbylo, byl nadlidský úkol. Ale s tím je teď konec. Nejen, že vlasy velmi snadno rozčešu, ale po dredech není ani památky. Třikrát hurááá!

Vidím neskutečný rozdíl mezi používáním obyčejných šamponů a kondicionérů z drogerie a těmito od Alterny. Možná vás vyděsí vyšší cena, ale můžu vás ujistit, že přípravky vám za prvé vydrží déle, protože stačí použít jen malé množství a za druhé vám vaše vlasy poděkují, protože budou nejen vypadat zdravě, ale zdravé také budou.

Během podzimu a zimy začínají mé vlasy také elektrizovat, takže chvílema připomínám Rákosníčka. Caviar anti-aging Bond Repair ale nejen vyživuje a posiluje, ale působí i proti zelektrizování, takže má ode mě další plusové body.

Maska hloubkově vyživuje, napomáhá hydratovat a zabraňuje lámání. Je vhodné ji používat jednou týdně. Nanáší se na umyté vlasy, nechá se 3 minuty působit a pak se důkladně opláchne.

Leave-in heat protection spray se nanáší rozprašovačem na ručníkem osušené vlasy ještě před tepelnou úpravou (fénováním, kulmováním nebo žehlením). Je schopný vám ochránit vlasy až do 232°C!

3-in-1 sealing serum je bezoplachový přípravek, takže jej můžete nanést buď do vlhkých vlasů a pak si je upravit dle vašich představ nebo můžete dvě až tři dávky séra smíchat s jakýmkoliv Alterna kondicionérem a vyrobit si tak masku, kterou nanesete na mokré vlasy, necháte 3 minuty působit a pak opláchnete.

Po tomto přípravku jsou vlasy skutečně krásně lesklé!

Musím se přiznat, že já si ho nanáším i do vysušených vlasů, a to do konečků.

A jestli si myslíte, že po použití všech těchto přípravků budou vaše vlasy těžké a zplihlé, tak vás musím vyvézt z omylu. Jsou hladké, pružné a na omak silné a pevné. Že to není možné? Tak to zkuste a uvidíte sami ;)

Já jsem v této řadě našla přesně to, co mé vlasy potřebují.