April in pictures

Aprílový měsíc je za námi a my jsme opět zalistovaly ve fotoalbech a připravily pro vás takové malé nahlédnutí do našich životů.

B: Víte, kam chodím s Elle nejraději na procházky? Do parku v Pruhonicích, protože se tam vždycky krásně vylítá a nehrozí, že by vběhla pod kola nějakému cyklistovi. Máte ještě nějaký další tip, kam zajít?

B: Pro tulipány mám slabost! A i když je můj život spíš černobílý, občas se ráda nabiju energií z takhle krásně barevných věcí :)

B: Premium Fashion Brands křtil nové vydání svého časopisu v nádherných prostorách butiku Preciosy v centru Prahy. Doporučuji se tam jít aspoň podívat, je to skoro jako na výstavě!

B: 22. dubna je Den země. V našich Kiehl’s buticích jsme slavili stylově a zasadili jarní kytičky a sukulenty do prázdných kalíšků od našich krémů. Schválně, jak se vám líbí?

B: Přišel čas zmrzliny! A co bych to byla za paničku, kdybych se s Elle nepodělila. Zmrzlinku milujeme obě :)

B: Jestli jste ještě nezkoušeli noční krém na bázi gelu Dermalogica Sound Sleep Cocoon, vřele doporučuji! Seženete například v salonech Oribe.

B: Víte, že na kafi jsem závislá. A tak jsem se moc ráda zúčastnila workshopu o kávových specialitách v nádherných prostorách Nespresso experience centre na střeše jednoho z domů v Pařížské ulici. Doporučuji!

B: Tohle je rebarborový koláč v podání restaurace Soho v Podolí. Já to tam miluju, jejich terasa je pro mě zelenou oázou, kam chodím relaxovat a vychutnávat místní dobroty. A ta pistáciová zmrzlina je top!

S: Velikonoční vajíčka většinou odbydu tak, že na ně nalepím v teplé vodě takovu tu speciální fólii, ale letos jsem se hecla! A nesměly chybět ani perníčky, které děti vykrajovaly :)

S: Nová zábava – sbírání a házení kamínků do vody.

S: S Bárou jsme se byly podívat na módní přehlídku Michala Marka, která byla opět skvělá!

S: Moje milovaná Lízinka slavila už druhé narozeniny! A jelikož jsou u nás teď v kurzu kočky, upatlala jsem tématický dort.

S: Tuto knížku jsem dostala už k Vánocům, ale teprve teď jsem si našla čas, abych se do ní pořádně pustila!

S: Každodenní procházky… pohled na všechny ty rozkvetlé stromy je k nezaplacení, jen toho pylu by mohlo být trochu méně :P

S: Bloges Market a naše „nachvílipůjčené“ vlasy. Jako zrzka jsem se cítila celkem dobře ;) A Bára si na chvilku splnila sen mít dlouhé a husté vlasy! Co na nás říkáte?

M: Tenhle měsíc jsem si odškrtla další položku z bucket listu! Tentokrát cestovatelskou :)

M: Týden v kuse jsem si válela šunky a nasávala sluníčko :) Když jsem odlétala z Montrealu, tak sněžilo :D

M: Relax na maximum… Mimochodem ne, nejsem nahá! Mám na sobě overal! :D

M: Kdo uhodne, kde jsem byla, vyhraje zlatého Bludišťáka :D

M: Nevydržím vám to neprozradit… M-E-X-I-K-O! Byla to jedna z mých nejlepších dovolených! Možná tím, že tentokrát byla opravdu zasloužená :) Vyrazila jsem na lehko, jen s příruční kufrem a byla jsem na sebe za to děsně pyšná. Brzy pro vás budu mít připravený článek o balení a druhý cestovatelský o Chichen Itza a Cenote Maya. Prozradím, že jsem slaňovala, tak si nenechte ujít fotky!

M: Před odletem nám začala kočka spávat v psím pelechu. Což by nebylo nic divného, až na to, že běžně je naše kočka psem znechucená a obchází ho obloukem :D No díky bohu, že nezačala taky štěkat, že..

M: Peču chleba! Už se nemusím v noci potit orosená mrtvolným potem ze stresu, že pořádný český chleba uvidím zase kdoví kdy… Jaro může začít – tím myslím chleba namazaný Smetanitem (rozuměj Veselou Krávou pač jinej mazlavej se tu neprodává) a posypaný tunou pažitky :)

 

Xoxo,

WWL