April in pictures

Jen jsme mrkly a uběhl další měsíc! Pojďte se s námi podívat co jsme všechny tři dělaly v dubnu ;)

B: Ten pohled z okýnka letadla se mi nikdy neomrzí…

B: Tak pa, já letím!

B: Hrozně ráda jezdím do zahradnictví Chládek, nejen očuchávat a nakupovat kytičky, ale taky na jídlo! Poslední dobou střídájí svíčkovou ovocné knedlíky :)

B: Veverka v Central Parku. Potvora mrňavá vždycky sebrala mandli a utekla se s ní pověsit na strom, kde ji hlavou dolů jedla :D

B: Takhle my s Elle nakupujeme v Ikea

B: Miluju!!!!!!

B: Duben – ještě tam budem. A bojím se, že tam zůstaneme i v květnu :(((

S: Přivolávám teplo jak se dá. Třeba typicky letním drinkem. Evidentně to zatím nepomáhá…

S: Tento měsíc jsem se zúčastnila bazárku, který pořádá moje kamarádka a prodávala tam věci po dětech, které jsou jim už malé. Ve volných chvílích jsem se pustila do háčkování medvídka a další den jsem ho dokončila. Tento měsíc se u nás totiž zase slavilo ve velkém a tentokrát jsme oslavence potěšili jak jeho oblíbenou lahví (tato byla jen zkušební), tak méďou, které sbírá.

S: Na letošní Velikonoce jsem se obzvlášť těšila. Za prvé proto, že budou 4 dny volna a za druhé, že naše dceruška bude mít 1. narozeniny. Měla jsem v plánu upéct jidášky, hodobóžový dort, uspořádat jí skvělou oslavu, nakoupit výslužku pro koledníky a připravit pro ně vajíčka. Jenže co čert nechtěl, ve čtvrtek na mě hupsla choroba zákeřňačka a já jsem se musela v mdlobách dopotácet na pohotovost pro antibiotika. Dva dny jsem ležela pomalu nožkama nahoru, ale nakonec se mi udělalo trochu lépe a já mohla na poslední chvíli skoro všechno stihnout ;)

S: Nákup balónku pro oslavenkyni nesměl chybět.

S: Tatínek zase koupil její první kytičku.

S: Všechno nejlepší!

M: Jedno odpoledne bylo tak krásně, že to bylo v parku jenom na svetr! Dnešní květnový update: zase posněhává!!!

M: Největší radost mi v dubnu po několika měsících čekání udělalo kanadské imigrační! Konečně tu můžu žít jako normální člověk! HURÁÁÁ!   M: Tippy nejspíš vyhlíží lepší zítřky, já si užívám tekutou matnou rtěnku od NYX v odstínu Prague.

M: Začíná se nám konečně trošku zelenat!

 

Jaký byl váš duben?

Xoxo,

WWL