Asijská kosmetika / Asian Cosmetics

Krásné ráno všem! Během vánočních nákupů jsem se dostala snad po půl roce do obchoďáku a to vám bylo všude lidí… A abych se schovala před těmi davy, zabrousila jsem do obchůdku Miniso. Je to asijský obchod se vším možným, co nepotřebujete, ale chcete :) Od dekorací a tretek po mlsky a kosmetiku!   Z make-upu mě nic moc nezaujalo, ale co se týče pleťové kosmetiky, tak tu jsem chtěla vyzkoušet všechnu.

Nakonec jsem si na vyzkoušení pořídila tyto 3 produkty, které mě ve finále stály cca 300 Kč. Což je taková průměrná drogerková cena v Montrealu. Nikdy jsem nic od téhle značky nezkoušela, a taky jsem si od toho moc neslibovala. Nakonec mě všechny 3 produkty mile překvapily a používám je denně!

Pleťový citrusový sprej

Spreje na obličej mám ráda především v zimě, kdy si s nimi přestříkám makeup na konci líčení, aby si všechno pěkně sedlo a zhydratovala se trošku místa, kde jsem to přehnala s pudrem. V létě používám tento typ sprejů během dne na osvěžení.

Hydratační tonikum s plátky růží

Osobně tonika moc nepoužívám, přijdou mi zbytečně pracná :D Ale toto, ve kterém plavou plátky růží, jsem tam prostě nemohla nechat. Používám ho převážně večer, protože ráno na nějaké vymazlování nemám čas. Dám si pár kapek do dlaní, „vtlačím“ do pleti, na to krém a hotovo.

Hydratační maska s růžemi

A jako poslední a můj jasný favorit je tahle noční hydratační maska s růžemi.  Je lehoučká a vyživí, ale nejsem po ní ulepená. Jiné noční masky, které jsem zkusila, byly několikrát dražší, ale lepily jak lepidlo a to já prostě na noc nesnesu! Stejně jako tonikum má v sobě kousky růží a její vůně je zaručené uspávadlo.

Kdybyste někde náhodou na obchůdek Miniso narazili, tak tam určitě nakoukněte a zkuste nějakou kosmetiku, za mě mají určitě palec nahoru!

 

Objevili jste v poslední době nějaký poklad za dobrou cenu? Ráda bych dál zkoušela produkty, které nezruinují moji peněženku :)