August in pictures

B: Bára si v srpnu užívala dva týdny dovolené. Pojďte si s ní trochu zacestovat po Čechách a kousek i dál.

Fotka na stohované slámě je letní „must have“. Tato vznikla na poli kousek od Sedlčan a vzpomínka na ní ve formě poškrábaných nohou mě provázela ještě týden.

B: Myslím, že největší výzva to byla pro Elle, která po těch 14 dnech zážitků velmi ocenila, že jdu konečně do práce a může odpočívat.

B: Ze západních Čech jsme se přesunuly až na jih do Suchdola nad Lužnicí. Ten první den jsem vážně ocenila, že mám holinky! Ale ten pohled na krásnou pískovnu a plný les borůvek za to stál…

B: Terčino údolí. Tohle byla nejvíc náročná fotka za poslední dobu. Představte si 6 blondýn, které se snaží naaranžovat 3 velmi tvrdohlavé psí slečny na společné foto :) Teď mě napadlo, že jsme mohly jako zábavný program pod vodopádem vybírat vstupné!

B: Zámek v Nových Hradech.

B: Jak jsem psala v minulém článku (tady), výlet do Vídně byl hlavně o sachru. A kde jinde si ho dát, než v Hotelu Sacher. Ňam!

B: Fotek z Vídně mám spoustu, ale tahle je moje nejoblíbenější…

B: Byli jste v Pasově? Určitě ano, všichni tam byli… Až na mě! A já se okamžitě zamilovala. Tam se chci určitě vrátit…

B: A perfektní zakončení dovolené na koncertě Robbieho Williamse. Byl skvělej! A písničkou „Love my life“ od té doby zahajuju každý den.

M: Pořád si frčím na „zdravější vlně“!

M: Snažíme se trávit víkendy někde venku ať si ještě užijeme před zimou. Tady jsme vyrazili na piknik k jezeru a bylo tam nádherně!

M: Další víkendový zážitek byl Parc Safari! Nejvíc mě samozřejmě bavilo krmení všemožných zvířat. Nejvíc slintají bizoni a u srnečků jsem si připadala jako Sněhurka. Nesvolávala jsem je ale kupodivu zpěvem, ale kukuřicí :)

M:Minulý týden se nám Montrealem prohnala docela šílená bouřka. My jsme byli bez elektřiny jenom půl dne, takže jsme z toho vyvázli dobře, ale někteří takové štěstí neměli. Všude padaly stromy a jenom v naší čtvrti to odneslo několik domů a aut. Tohle je psí park, kam chodíme, a ten je skoro celý srovnaný se zemí.

M: Přítel mě vyzval v neděli na souboj v minigolfu. Sice jsem prohrála, ale beru to sportovně… přítel spí na gauči a já odmítám vařit! :) :) :)

S: Letos si užíváme hlavně krás venkova. A co k tomu patří? Jasně! Houbaření! A jelikož mně se moc v hledání nedařilo, začala jsem sbírat ostružiny a ejhle! I nějaká houba se na mě nakonec usmála.

S: Houby nakrájeny na sušení a ostružinový koláč upečen.

S: Tohoto se nikdy nenabažím a budu fotit stále dokola :D

S: Zpestření na procházku? Křídy! No jo, máma to vypere.

S: Chvíli neposedí. Ani jeden z nich. Toto je vzácný okamžik. Jen co jsem je vyfotila, už se začali zase hemžit.

Pusu,

WWL