Black is back!

Koukám na to, že už dlouho jsem nepřidala žádný článek s outfitem. Tak jsou v tom dnešním rovnou dva!

Netradičně jsem na obou v černé, kterou až tak často nenosím, ale chtěla jsem, aby vynikly moje nové botky :) Kotníčkové boty patří rozhodně k „must have“ na půlroční sezónu, která právě startuje. Mám v botníku klasické černé Chelsea boots, semišové v barvě spadaného listí a chtěla jsem doplnit výběr i o výrazné se zvířecím vzorem, který byl, je a bude trendem stále.

I když jsou na první pohled ideální ke kalhotám, líbí se mi ten kontrast i s elegantními šaty, které jsem si pořídila nedávno v Zara (a od té doby je skoro nesundala).

A v chladnější dny si k nim obléknu kožené kalhoty, bundu a svetr, jako na dalších fotkách. :) Který outfit se vám líbí víc?

Když si pořizuji nový kousek do šatníku, už nenakupuji tak impulzivně jako dřív, ale snažím se investovat do kvalitních věcí, které mi vydrží několik let. Jako třeba v případě této kožené bundy, u které věřím, že ji mám už napořád :D (za tu cenu bych ji měla nosit minimálně do důchodu!).

Naopak svetr a kalhoty, které jsou často sezónní záležitostí jsem koupila ve výprodeji doslova za pár korun. Občas se vyplatí kouknout na štendry se zlevněným oblečením. Ty kalhoty tam visely s cenovkou 119 Kč!

Svetr & kalhoty – H&M / bunda Massimo Dutti / boty Gino Rossi (CCC)

Přeji vám nádherný podzim, plný slunečných dní s procházkami barevnými parky, i těch pošmourných pod dekou u fajn filmu nebo seriálu.

Pusu!