Březen / March in pictures

Březen bývá na fotky z našeho archivu „plodnější“, a to i díky různým akcím, které s přicházejícím jarem probíhají, tak se pojďte podívat, co všechno jsme zvládly.

B: Březen byl ve znamení akcí a nových otevíraček. Patří mezi ně i nová pobočka oblíbené palačinkárny Waf-Waf, kterou najdete nově i kousek od I.P.Pavlova.

B: Z krásného eventu Waf-Waf jsem si odnesla i úžasnou kytku, kterou jsem si sama pod vedením slečen z Prefere Fleurs vytvořila. Pokud hledáte květinářství, kde vám uvážou ty nejhezčí kytky, určitě se podívejte na jejich instagram a nenápadně jejich adresu podstrčte vaší drahé polovičce ;)

B: Zajímá vás, jak vypadá sklad a prostory eshopu Notino? Měla jsem možnost společně s dalšími blogerkami tato místa navštívit a povím vám, klobouk dolu! Přeci jen dopravit denně do desítek zemí desetitisíce zásilek není sranda! Navíc jsme s holkama probraly spoustu věcí a strávily skvělý den :)

B: Jak jsem říkala, v březnu se toho konalo opravdu spousta, a tak nebylo výjimkou ani to, že se sešlo několik akcí v jeden den. A tahle fotka vznikla při přesunu mezi nimi :) Praha je stejně nádherná!

B: Kerastase představil novou řadu pro blondýnky a povím vám, že je skvělá! A mám zprávy i o tom, že dělá dobře nejen blonďatým vlasům ;) Pokud vás zajímá, můžete ji koupit ve vybraných salonech nebo třeba na notino.cz.

B: Se Simčou jsme zopakovaly úspěšný workshop stylu v Takkam Desing Shop v Příbrami a opět strávily skvělý den ve společnosti dam a slečen, které chtěly doladit svůj osobní styl. Jestli vás zajímá udržitelná móda, určitě holky dojeďte navštívit, klidně jen tak na kafe ;)

B: Jste make-up junkie? Pokud ano, určitě jste zaznamenaly, že proslulá paletka očních stínů Urban Decay se představila v novém kabátku a s novými odstíny. Já ji miluju! Naked Reloaded obsahuje 12 odstínů a vykouzlíte s ní jak nude denní vzhled, tak i výrazné večerní líčení. Tak neváhejte a objednávejte :)

B: I odpočinek je potřeba. Vřele doporučuji relax Samui Spa, který se nachází v pražských Letňanech a můžete si v klidu a soukromí vychutnat saunu, vířivku a super masáže. Pro mě body za to, že vše probíhá v jedné místnosti, a tak se nemusíte nikam přesouvat a ani složitě převlékat :)

B: Nová kolekce Pandory je plná kytiček, čtyřlístků a zdaleka to nejsou jen korálky na náramky… Mají vážně super prstýnky, náušnice nebo náramky ;)

B: Ano, i Bratislava byla opět v březnu na mém seznamu. A po dlouhé době jsem se rozhodla pro hotel Loft, který má nejen pohodlnou postel, ale i vážně instafriendly koupelnu.

B: Když už jsme u těch nových podniků. Kavárna Chloé, která je proslulá svou květinovou stěnou a skvělými dortíky se přesunula z Vinohrad na Senovážné náměstí. A je to tam ještě hezčí!

B+S: Už jste někdy dělali graffity? My poprvé v životě díky CCC (velké díky za pozvání) a byl to skvělý relax! A určitě sledujte dál naše stránky, protože ty boty, co mají v nových kolekcích, jsou skvostné! :)

S: Tak kulturně, jako za posledních pár týdnů, jsem nežila snad celý loňský rok :D Byla jsem třikrát v divadle! Kabaret v metru aneb trasa E v Divadle Na Prádle a Úhlavní přátelé v Divadle V Rytířské vám můžu vřele doporučit ;)

S: Většinou jsme všechny akce tento měsíc absolvovaly s Bárou, takže i já jsem si vyrobila nádherný květinový box od Prefere Fleur v nově otevřené palačinkárně WAF-WAF. Během večera jsme měly možnost ochutnat minimálně 10 variant waflí, které jsme si samy navrhly a pak hlasovat o tu NEJ. A víte co? Nakonec vyhrála jediná slaná verze! Mě například nikdy nenapadlo připravit si wafli na slano…

S: Představení nové kolekce Pandora (zamilovala jsem se do šperků inspirované stromem života) se tentokrát konalo v kavárně Style and Interier a musím říct, že to byla výborná volba! Sedět v zimní zahradě, obklopené květinami, šperky a dát si vynikající dezert? To je sen! :)

S: Žila byla kdysi jedna blondýna, která dostala pozvánku na slavnostní otevření nově zrekonstruované kavárny Chloé. Vše si pečlivě naplánovala, aby tam dorazila včas a skutečně tam včas přijela, ale na starou adresu!!! Takže pozor, pozor, Café Chloé už, stejně jako ta nejmenovaná blondýna, na Vinohradech nehledejte! :D Jak psala Bára, je na Senovážném náměstí 21, takže lépe dostupné z centra, a to se vyplatí ;)

S: Tentokrát si pro nás v rámci eventu připravili výrobu květinových věnců, a to opět pod skvělým vedením Prefere Fleur. Vidítě to maximální soustředění? :D

S: Nejen, že většinu akcí jsme navštívily společně s Bárou, ale také s mojí Eli. :) Tady jsme spolu vyfocené na představení kolekce Orsay a řeknu vám, že bavila všechny okolo. Dala si uvítací drink, rozhrabala písek, ve kterém byly naaranžované vůně, vyzkoušela si kabelku a chtěla s ní odejít a nakonec šla potřást pravicí figuríně a se slovy: „Doblý den!“ jí ta ruka zůstala v její :D Joooo holka, zase tě někam vyvedu :D

S: A nesmím zapomenout na MBPFW! Tady přebíhám mezi přehlídkami :) Navštívili jste taky nějakou?

M: Krásný duben všem! Můj březen byl jak jinak než uspěchaný, ale musím říct, že jsem na sebe za tenhle měsíc dost pyšná :) Po dlouhém šetření jsem si pořídila svoje první auto! Nejen v Kanadě, ale vůbec! Zase se tetelím radostí když to píšu :)

M: Jeden večer jsme na sebe měli taky konečně s přítelem čas a vyrazili jsme se samozřejmě nadlábnout. A pěkně jsme si „zaprasili“… „Cože máte? Hamburger, co má místo housky karbanátky z makaronů a sýra? Ok, to beru!“ :D No jak říkám, prasečinka!

M: V březnu jsem vám napsala článek o parfémech. Pokud jste ho nečetli, tak se na něj podívejte tady!

M: Přečetla jsem svou první knížku ve francouzštině! Konkrétně knížku ve francouzštině přeloženou Číňanem žijícím v Kanadě (Montrealu). A aby to nebylo tak jednoduché, tak se jednalo o milostné dopisy :)

M: Další za co jsem si poplácala po ramenou (a pak už toho fakt nechám), bylo když jsem si nechala otestovat svou angličtinu a francouzštinu. Před pár lety jsem anglicky skoro nežblechtla a přesně před rokem jsem neřekla francouzsky ani slovo. Proto pro mě tohle moc znamená a o to víc mě to potěšilo.

M: Na konci března mě popadla nostalgie, tak jsem si udělala krupičnou kaši a vzpomínala na Česko.

 

Jaký byl váš březen?

WWL