Červen / June in pictures

Měsíc před letními prázdninami jsme si užily naprosto skvěle! Chvílemi to vypadá, že jsme si je o měsíc prodloužily. Pojďte se podívat na náš červen :)

 

B: Červen je můj narozeninový měsíc, a také tak podle toho moje fotky vypadají. Nenechala jsem se jako loni vyhecovat do žádné globální oslavy, ale hezky jsem si chodila na večeře a oslavy s každým zvlášť. :) Takže bych možná měla zahájit nějaký očistný režim :) Ale asi až po létě, protože zastávám názor, že bychom si ten život měli užívat!

B: A začneme rovnou zákuskem, protože na začátku června opět otevřeli moje oblíbené kafíčkové místo u Vltavy :)

B: Kousek od Příbrami je areál Panství Dlouhá Lhota, kam můžete utéct na relax kousek za Prahu. Jen asi přes léto tu bude jedna svatba za druhou, takže za mě doporučuji spíš přes týden ;)

B: Parádní „holčičí“ víkend, který jsme si nenechaly zkazit ani deštěm a zimou. Určitě o něm bude mít zmínku i Simča :)

B: Narozeninový dort z „Malé pekárny“ v Modřanech. Dejte si tam jakýkoli dort, chleba, nebo vlastně cokoli! Všechno je TOP!

B: Když do Bruxx, tak na mušle. Mňááám! Jen mám tedy problém tu porci sníst… Ono se to nezdá, ale je to fuška :D

B: S kamarádkou Martinou jsme si řekly, že aspoň jednou za měsíc si vezmeme v práci volno a utečeme na golf. Protože jít o víkendu v Praze by pro mě byl asi dost stres z toho, že mi neustále někdo dýchá na záda :) A je to super!

B: A další večeře :) Poblíž metra Budějovická je nenápadná restaurace Botanic. Příjemné prostředí a dobré jídlo! A můj narozeninový burger.

B: Uvedení ledových káv od Nespresso probíhalo letos v prostorách s bezkonkurenčním výhledem v Hergertově Cihelně. Krásná akce, kde jsem po několika měsících zase potkala spoustu lidí, co jsem kvůli omezením vídala jen online. A i když počasí úplně letní nebylo, tuhle skvělou kávu s rozmarýnem jsme si všichni vážně hodně užili!

B: Vážně mi je zase o rok víc? Nevadí. Hlavně že jsem já i moji nejbližší v pořádku a nějaká vráska navíc mě nerozhází.

B: Tak si užite krásné léto a na zdraví! 💋

S: Jak už psala Bára, holčičí víkend u Kačky byl parádní! Zvládly jsme procházku, pokecání, focení, klábosení, saunu i hydromasážní vanu. Jedinou vadu to mělo – strašně rychle to uteklo!

S: Tohle je jen pár jahod z dědovy zahrádky. Ze zbytku už je koláč (snědený), zmrzlina (skoro snědená) a další čekají v mrazáku na zpracování, až dojdou marmeládové zásoby :DS: Deset měsíců! Vážně deset měsíců jsem nebyla u kadeřnice! Jak já si to vychutnávala!

S: Na kole jezdím ráda, ale když je venku přibližně sto stupňů, tak na nějakou větší akci jsem nepoužitelná :D Každopádně vidina zmrzliny na konci výletu byla hodně lákavá, tak jsem se hecla :D

M: My jsme vyrazili v červnu dvakrát kempovat! Nabalili jsme i kola a jeli na pěknou stezku, která je na místě bývalých železničních kolejí. Stejně jako Simču mě zajímá hlavně to, jak se odměním za ten výkon :D

M: Nechybělo ani letní grilování, osvěžující drinky a po dlouhé době jsem upekla i český chleba. Tentokrát pro kanaďany na piknik :)

M: Na rozdíl od naší kočky tady já odpočívám po opravdovém výkonu, po hodině domácího posilování. Ta mrška se ani nevzbudí, když tu dusám jako slon :D

 

Co zajímavého jste podnikli v červnu vy?

WWL