Červenec / July in pictures

Naše pravidelná dávka fotek za uplynulý měsíc je tady! Pojďte se podívat, jak jsme si ho užily ;)

S: Miluju letní Prahu! Připadám si v centru, jako kdybych byla na dovolené! Výhodou „domácího hřiště“ je, že znám uličky, kde není tisíc turistů. To se to pak prochází jedna radost.

S: Tak tato fotka má už 14 let! A my jsme naše výroční oslavili romantickou večeří ve třech :D Druhé dítě se totiž dovolovalo s dědečkem.

S: Kdybych byla šikovnější, nemusela bych deset dní strávit s obvázanou rukou! To je tak, když dítě po extra výživné žaludeční viróze řekne poprvé za svůj život: „Mami, já má hlozný hlad!“ a vy bez chňapky zjišťujete teplotu pizzy v troubě :D

S: Letní fotka na balíku musí být! Jako ono to není vysoko, ale pohled na to, jak se snažím vyškrábat nahoru byl určitě k nezaplacení :D

S: Absolvovala jsem druhé laserové ošetření na odstranění nežádoucích pupínků v Petra Clinic a nejen, že vážně pomáhá, ale ještě tu mají tento úžasný výhled!

S: Děti odjely na výlet do zoo s tetou a strejdou a já jsem hlídala jejich miláčka. Je z útulku a mají ji už rok. Je to snad nejhodnější fenka na světě. A má hrozně vtipný jméno – Ryba (říkají jí Rybča). Moje dceruška z toho byla ze začátku trošku zmatená a nechápala, jak to může být ryba, když je to přeci pes. :D

S: A jakmile se mi zahojila popálená ruka, začala jsem zase malovat jako o život ;)

 

M: Ahoj všem! Já jsem si nedávno pořídila tyhle propínací šaty a když jsme na začátku července vyrazili na prodloužený víkend do Lake George, NY tak jsem je ze sebe skoro nesundala!

M: Šaty jsem využila jako cover-up na pláž, přes tílko a kraťasy, na večeři v restauraci, výlet na lodi atd. Nejlepší kup za poslední dobu!

M: A hele co jsem tam objevila: víno v miniaturním džus boxíku :) Padne mi do ruky jako ulité!

M: I v Lake George jsem vyměnila šaty za kraťasy a tenisky a šli jsme na menší túru k tomuhle vodopádu.

M: Letos jsme si OPĚT pořídili kola :D A aby to zase nelákalo zlodějíčky, zamčeli jsme je na tolik západů, že by je nezvládl ukrást ani MacGyver!

M: Po mém loňském narozeninovém fiasku, kdy mě pokousaly nějaké mouchy a dostala jsem alergickou reakci, jsem si svou 31 náležitě užila! Kromě super BBQ v parku se všemi mými kamarády jsme s přítelem vyrazili kempovat do Vermontu. Tam bylo tak nádherně!!!

M: Zeleno kam se člověk podívá!

M: Narozeninová výzdoba, drinky a dárky tam rostou na stromech a objevují na samy na stole :)

M: Poprvé v životě jsem byla v Kanadě sbírat houby. Samozřejmě s organizovanou skupinkou. Kromě toho, že jsme se na chvíli ztratili a myslela jsem si, že už mě živou nikdo nenajde, jsme se učili rozeznávat jedlé od nejedlých hub.

M: Celkově jsme našli na 25 druhů hub, ale po prozkoumání jsem odcházela s doslova 3 jedlými houbami :) :) :) Takže si sbírání asi zase nechám až do Česka, tam si hříbek nebo babku s ničím nespletu!

M: A celý tenhle super a na zážitky plný měsíc jsem zakončila tím, že jsem si ke svému autu taky konečně dodělala kanadský řidičák :)

B: K začátku léta neodmyslitelně patří i Karlovarský filmový festival, kam jsem se tradičně vydala a ráda přijala pozvání Nespresso do jejich skvělého „domečku“!

B: Co patří k letním večerům? Určitě víno a saláty! Tento s kozím sýrem a fíky si dávám vždy, když přijedu do hotelu Loft v Bratislavě :)

B: Pokud milujete luxusní kosmetiku na vlásky, určitě zkuste Balmain! Uspokojí vás nejen krásným designem, ale hlavně skvělou funkčností ;)

B: Léto = dovolená. Jako loni jsem odletěla na Krétu, kde jsem přísahám týden pouze odpočívala, četla a nasávala sluneční paprsky…

B: Jediný výlet jsme s kamarádkou podnikly na ostrov Gramvousa, kde je krásná pevnost, rozkvetlé agáve a viděly jsme i kozy Kri-Kri! Sice jsem od výletu nic nečekala, ale o to víc jsem si ho užila…

B: Když na loď, tak v „námořnickém“. Také v létě milujete dlouhé šaty? Tyto jsou z kolekce Lisca a na dovolenou jsou jako dělané.

B: Na Řecku se mi moc líbí jeho divokost. Skály, vlny, hory, na jednom malém ostrově je úplně všechno! Samozřejmě mám z dovolené mraky fotek, a tak přemýšlím o nějakém samostatném článku ;)

B: Ale i v Čechách je krásně…! Stačí vyjet kousek za Prahu a užívat si krásy přírody :) Tahle fotka vznikla náhodou cestou za tatínkem, kdy mi přišlo škoda do toho pole prostě nevběhnout :D

Jak jste strávili první polovinu prázdnin vy?

 

WWL