Christmas gifts

Milý Ježíšku, moc Ti děkuji za dárky, které jsem si našla pod stromečkem. Bylo tam všechno, o co jsem si napsala a dokonce i víc! Nemyslím si, že bych byla zase tak strašně moc hodná, ale asi mě máš hodně rád ;) Týden před Vánocema si začal můj starý telefon dělat, co chtěl – zase! Samovolně volal komu se mu zachtělo a předělal náš Instagram na můj soukromý blog, načež mi Bára psala, jestli se s ní a s Míšou už nepočítá :D Prý si mám Ježíškovi říct o nový, ale odepsala jsem jí, že na to už je dost pozdě, že snad příští rok. Jaké bylo moje překvapení, když jsem rozbalila jednu z krabiček a tam na mě koukal ON! Nový Samsung Galaxy S5 neo! Je voděodolný a nárazuvzdorný. Jojo, Ježíšek mě holt zná :D

Kosmetiku Lush jsem si letos hodně oblíbila a potřebovala jsem nutně vyzkoušet nějakou masku, po které budou moje vlasy vypadat jako znovuzrozené. O šamponech a kondicionerech jsem vám letos psala zde.

Když už „We wear lipstick“, tak jsem dostala novou paletku s šesti odstíny ;)

Harry Potter mánie začala v době, kdy jsem už nebyla dítě, ale přesto mě chytila a drží dodnes, takže jsem strašně toužila po nejnovější knížce Prokleté dítě. Jsem zvědavá, jak se mi bude číst, když je psaná úplně jinou formou, ale já prostě musím vědět, co bude dál! :) Btw. byla jsem v Imaxu na Fantastic beasts and where to find them a byla jsem naprosto nadšená, takže doporučuji!

Letos jsem konečně začala nosit i zlaté šperky, takže jsem nutně potřebovala něco zlatého na krk a volba padla na tyto dva náhrdelníky od Dyrberg Kern.

Mám tři stálice v oblasti vůní a toto je jedna z nich. Budu si ji šetřit na léto ;)

Pod stromečkem nemůže samozřejmě chybět něco typicky zimního. Letos to byl huňatý svetr, který mě teď v mrazech určitě zahřeje.

 

Našli jste pod stromečkem svoje vytoužené dárky? A co to bylo?

 

Xoxo, S.