My new coat for the second time

Objevil se nám tu takový nešvar… A ten se týká chování některých mužů. Já vím, že se říká, že jsou z Marsu a ženy zase z Venuše, ale tito jedinci jsou pravděpodobně z nějaké ještě vzdálenější planety.

Ona potká Jeho. Rozumí si, přitahují se, vše se zdá pohádkové. Chodí spolu do společnosti, do restaurací, na výlety, kupuje jí dárky, snesl by jí modré z nebe, plánuje společnou budoucnost… a pak? Jako když utne. Nereaguje na zprávy, nezvedá telefon, jakoby nikdy neexistoval, a to bez jakéhokoliv zjevného důvodu.

Není to jen jeden případ, ale poslední dobou slýchám tento příběh poměrně často. Je to snad nejnovější trend? Nad skleničkou vína můžu s kamarádkama, kterým se toto stalo, donekonečna teoretizovat, jestli se zaleknul závazku, během pár hodin potkal svou životní lásku nebo mu ukradli telefon a ještě ke všemu pak chudák ztratil paměť. :D Poslední možnost by byla dobrá akorát tak do nějaké romantické komedie. Takže by mě zajímalo, proč ti bídáci, když už se bojí ukončit vztah „face to face“, alespoň nenapíšou – Milá zlatá, je konec. – a neodmlčí se nadobro až poté? Zná někdo z vás odpověď?

A teď už k outfitu. :) O tom, že jsem pro sebe našla konečně TEN pravý kožíšek jsem vám už psala a předvedla vám ho v elegantnější verzi. Dnes jsem ho oblékla k mým oblíbeným koženkovým kalhotám a véčkovému svetru, po kterém jsem toužila a našla ho pod vánočním stromečkem. Miluju mix materiálů, a to nejen u monochromatických outfitů!

T-shirt, coat, shoes / Orsay, sweater / H&M, trousers / Calzedonia, bag / SheIn, hat / Van Graaf, watches / Cluse, bracelet / CO88 Collection

Jsem zvědavá na vaše názory ;)

Xoxo,