Czech Labels & Friends – Simona

Simča4_DSC3540 – kopie

O naší návštěvě Czech Labels & Friends jsme vám psaly již minulý týden zde a dnes je na mně, abych vám představila své dva outfity. Bylo opravdu těžké si ze všech těch nádherných kousků vybrat pouze některé. Nakonec jsem zvolila sportovní styl a světe div se, opět vede černá, bílá a šedá :)

My two outfits from Czech Labels & Friends.‏

Simča2_DSC3482

Do této mikiny s kapucou jsem se naprosto zamilovala. Je neskutečně příjemná a dá se do ní hezky zachumlat :) Melissa boty asi nemusím nikomu představovat – jsou voňavé a tyto, které jsem si vybrala na focení, jsou navíc jako stvořené do aprílového počasí.

Simča3_DSC3515

Simča2_DSC3480

tričko (LAENE SCANDINAVIA, info o ceně v obchodě), tepláky (WOLFGANG, 1990 Kč), mikina (APPART, 2900 Kč), boty (MELISSA, info o ceně v obchodě)

t-shirt (LAENE SCANDINAVIA), sweatpants (WOLFGANG), hoodie (APPART), shoes‏ (MELISSA)

Simča5_DSC3660_kopy

Při výběru druhého outfitu padly moje oči na tuto úžasnou oversize mikinu, kterou lze, jako v mém případě, použít i jako šaty. Pro oživení jsem si vybrala stříbrné boty a do ruky batůžek. Nakonec jsem objevila i čepici, nasadila si ji a holky naprosto odbourala :) Prý vypadám jako Šmudla od Sněhurky a s klidem bych se mohla vrátit do školy :D Takže tímto vám, moje drahé, ještě jednou děkuji a vám ostatním doporučuji navštívit Czech Labels & Friends ;)

mikina (WOLFGANG, 2790 Kč), boty (TOMS, 3700 Kč), batoh (CZECH LABELS, 590 Kč), čepice (WOLFGANG, info o ceně v obchodě)

hoodie (WOLFGANG), shoes (TOMS), backpack (CZECH LABELS), hat (WOLFGANG)

Simča5_DSC3646

xoxo, S.