Czech Labels & Friends

Protože máme rády českou módní scénu, bylo pro nás velkým potěšením navázání spolupráce s butikem Czech Labels & Friends! A protože ho možná úplně všichni neznáte, rozhodly jsme se, že se tam vydáme společně s fotografem a vybereme si modely, ve kterých chceme strávit jaro :) Měly jsme možnost vybírat ze spousty nádherných kousků oblečení a doplňků od českých návrhářů, takže rozhodnout se pro dva outfity nebylo rozhodně snadné :). Ale podařilo se a postupně vám každá z nás představí dva své jarní outfity, které si zamilovala.

Dnes jako malou ochutnávku přinášíme pár společných fotek ;)

Děkujeme za poskytnutí prostoru a možnosti focení Czech Labels & Friends (Železná 12, Praha 1). Tuto adresu si pečlivě uložte, protože ji doporučujeme jako jednu ze zastávek na vaší procházce rozkvétající Prahou ;)

We Wear Lipstick loves czech fashion designers and today we are very glad to present you our collaboration with fashion boutique Czech Labels & Friends! This amazing place carries pieces of many czech designers. We put together Spring/Summer inspiration outfits for you and had an amazing day shooting at Czech Labels & Friends!

Stay tuned for more pictures!

You should definitelly stop by at Czech Labels & Friends while hunting for spring/summer pieces! :)

DSC3619-e1427815418316

DSC3392-e1427815454308

xoxo, WWL