December in pictures

A je to tady, nový rok 2018! Doufáme, že jste všichni přežili a skvěle si užili silvestrovské oslavy a pojďte se s námi podívat, jaký byl náš konec roku.

 

B: Takhle mám zimu v Praze nejraději! A pohled na nejkrásnější město na světě se mi nikdy neokouká.

B: Naše společné fotky se Simčou jsou fakt oříšek :D Na většině jsem já divně ohnutá jak vrba a Simča na špičkách! Tady se o fotku pokoušíme na představení nové kolekce Van Graaf na léto tohoto roku. Už můžu nosit žabky prosím?

B: Povinná každoroční fotka vánočních trhů na Staroměstském náměstí. Závěr? Po té medovině, co mě Simča učila pít, se mi ten stromek zdál o něco hezčí, ale prosím vás, dovede mi někdo vysvětlit, proč tam byly ty divný obrovský žlutý ozdoby???

B: Je důležité si i v hektickém předvánočním čase udělat chvilku pro sebe a odpočinout si, nabrat síly a prohřát se v sauně.

B: Můj rituál při balení dárků je každoročně pohoda při mých nejoblíbenějších filmech Prázdniny a Láska nebeská.

B: Chodíte si stejně jako já na Štědrý den pro betlémské světlo do kostela?

B: Elle jako vánoční pes. Úplně nadšená nebyla, nebudu vám lhát :D

B: Chtěla jsem vám sem dát nějakou silvestrovskou fotku, ale na všech vypadám nepublikovatelně (nechápejte jako opile, ale spíš vás chci ušetřit toho, abyste se lekli). A protože přední kamera mého telefonu také není zrovna kouzelník, tak aspoň tahle malinká s mým přáním jen toho nej… krásnějšího, kouzelnějšího a skvělejšího do roku 2018. Rozhodla jsem se, že bude fantastický, tak mě v tom nenechte samotnou a mějte ho takový také! Na zdraví! pusu

 

S: S perníčkama se začíná jako první, to ví přeci každé malé dítě – myslela jsem si do prosince. Když jsem týden před Vánocemi zjišťovala u mámy podrobnosti k receptu na linecké, podivila se, že je jdu péct teprve teď. Prý nezměknou. No namazané změkly a ty ostatní se stejně snědly :D Ale do příštího roku jsem poučená.

S: Pro stromeček jezdíme tradičně do Ikea, kde jsou nádherné a v podstatě za hubičku, protože při nákupu vám vrátí 250,- na kartu pro další nákup. Za prvé se to vyplatí a za druhé jsou tam moc krásné. Výběr tentokrát trval dvě minuty.

S: Moje nevlastní ségra bude letos maturovat! Příjemná část, která zkoušce dospělosti předchází, je samozřejmě maturitní ples. Šaty na něj jsem si nechala přešít z šatů, které jsem měla letos na kamarádčině svatbě :)

S: Jak už psala Bára, vypravily jsme se spolu na Staromák ochutnat její PRVNÍ medovinu! Mimochodem, ta nejlepší je stejně dole na Václaváku. A když jsem zjistila, že ještě ani nikdy nebyla v Hamleys hračkářství, musela jsem ji vzít i tam ;)

S: Každoročně trávíme Silvestra s partou a každoročně máme maškarní. Tentokrát bylo téma Filmové a pohádkové postavy. Tak schválně, jestli poznáte, z kterého filmu jsem ;)

S: Vytáhla jsem šváru, aby mě vyfotil u krásně nasvíceného domu. Ehm ehm :D Jediná použitelná fotka je z mobilu od kamarádky. Jako důkaz přikládám svou „novoroční“ fotku níže ;)

S: Tak krásný nový rok vám všem, ať se vám podaří vše, na co sáhnete, splní se vám spoustu přání a snů a ať jste zdraví a šťastní přesně tam, kde chcete být a s tím, s kým chcete být! :*

 

M: Ke konci roku nám začalo v Montrealu krutě sněžit a brutálně mrznout! Na téhle fotce se ještě směju, o pár dní později mě ale smích přešel :D Už 10 dní tady máme něco mezi -20 a -30 denně.  Chybí vám v Česku sníh a pořádná zima???

M: Letos jsme po několika letech neletěli na Vánoce do Česka, ale zůstali jsme v Kanadě. Moc mi chyběla rodina, ale snažila jsem se smutek zahánět aspoň řádnou vánoční přípravou!

M: Tenhle huňatý bílý kardigan jsem si nedávno pořídila a poprvé jsem ho vyvětrala na vánoční pracovní večeři :)

M: Konec roku jsme slavili s přítelem jen ve dvou na chatě na horách :) Letos jsem si k Vánocům a konci roku totiž přála KLID! Teploty tady jsou posledních pár týdnů šílené. Když je venku -30, tak jediné po čem toužíte, je být zavření doma, kochat se z okna tunou sněhu a u praskajícího ohně popíjet svařák… A přesně takto se mi podařilo zakončit 2017 a vyšlápnout do 2018! Všem vám přeji, ať jste hlavně zdraví a spokojení se svým životem! A pokud vám něco nevyhovuje, tak ať máte odvahu to letos změnit :-*

Xoxo,

WWL