Duben / April in pictures

Duben, ještě tam budem… Tak jsme tam byly. Jako vy všichni… V karanténě, doma, se svými blízkými. Ale i tak neztrácíme úsměv na rtech (bohužel pod rouškou není vidět) a těšíme se, až se zase vrátíme do běžného života.

S: V dubnu se u  nás doma nesl v podobném duchu jako březen – homeoffice, škola, vaření, procházka, spát :D Největší událostí byla oslava 4. narozenin Lízy. Musím se poplácat po rameni, protože dort byl exceletní a oslavenkyně si svůj den parádně užila!

Ze začátku měsíce byl jeden den šílený vítr, tak jsme byli pouštět draka. Popravdě jsem myslela, že uletíme všichni!

S: Byli jsme se projít i v centru Prahy. Takhle prázdnou jsem ji zažila naposledy po povodních v roce 2002!

S: Jsem rodila pražačka, ale po Vyšehradském železničním mostě jsem šla poprvé!

S: Odzimovali jsme kola a vyrazili na výlet…

S: …nebudu lhát, bolelo to několik dní :D

B: Cvičíte doma? Já se nažím aspoň párkrát do týdne protáhnout tělo při józe. Nejraději s @barasedlakova. A Elle to bere jako super hru. Obzvlášť ve chvíli, kdy se nemůžu bránit, mě mučí a olizuje jak divá :D

B: A bohužel jsem se jí ani po dvou měsících neomrzela a stále trvá na tom, že bude pracovat se mnou…

B: Když je člověk doma, nezbývá než si občas uvařit. Já se tak těším, až půjdu na jídlo do restaurace na nějakou skvělou večeři!

B: O víkendech se snažím být co nejvíc venku. A často jezdím do průhonické obory, kde je nádherně a Elle se tam může vylítat do padnutí :)

B: A jak už psala Simča, Praha je teď tak krásná. Možná proto, že nikam jinam nemůžeme (a cestování je to, co mě osobně chybí nejvíc), užívám si procházky starým městem a kochám se…

A Míša tento měsíc zdraví bez fotek :D

Užijte si krásný den!

Vaše WWL