Duben / April in pictures

Duben, ještě tam budem… Ale to na nás určitě neplatilo, protože sluníčko nás začalo hýčkat svými paprsky a my si je naplno užívaly. A jaký jsme měly duben my holky z We Wear Lipstick? Pojďte se podívat ;)

B: Jak pro vás začne jaro? Pro mě určitě tím, že se dá sedět na zahrádce! Už roky chodím do Hamru na ovocné knedlíky a tímto tedy prohlašuji „knedlíkovou“ sezonu za zahájenou :) (na fotce je nehledejte, už je mám v břiše :D)

B: Ale ne pořád bylo tak krásně! Sice to na téhle fotce vypadá jako idylický jarní podvečer, ale bylo asi pět stupňů, foukal ledový vítr a pokud budete pozorně koukat, uvidíte jak mám husí kůži na celé ruce :))) Jenže co bych neudělala pro fotku! Chtěla jsem totiž ty tenisky vyfotit ještě před tím, než přestanou být bílé…

B: Dalším symbolem jara jsou pro mě tulipány! A ty jsem si užívala celý měsíc :) Teď už se třesu na to, až najdu na trhu pivoňky a budu chvilku doma, abych si je koupila a dostatečně užila. Jaká je vaše nejoblíbenější kytka?

B: Tuhle fotku udělal můj bráška na svůj nový telefon a není nijak upravovaná, protože musím uznat, že jeho Xiaomi fotí fakt skvěle! Tohle období, kdy kvete celá Praha mám asi stejně nejraději…

B: Vzpomínka na workshop pro makeupartisty s Kiehl’s v krásném prostředí kavárny La Boheme Cafe.

B: Do Špindlu jezdím spíš v zimě, ale i jiná roční období zde mají svoje kouzlo. Dokonce nás při procházce překvapily i zbytky sněhu, který mě v Converskách moc nepotěšil, na rozdíl od Elle, která lítala jak střelená :) Ale hlavně že byla šťastná (a špinavá a urousaná :D)

B: I kolem Prahy se dá vyrazit na hezký výlet, třeba na Okoř. Myslela jsem, že jsem tam nikdy nebyla a až na místě jsem zjistila, že tam nejsem poprvé! Pokud pojedete kolem, zkuste restauraci Family Hotel Okoř, která sice není nejlevnější, ale stojí za to ;)

B: Na nádraží jsem už jak doma! :) A pokaždé, když svítí sluníčko, mě to pražské fascinuje svým nádherným světlem. Btw., když jsem si k Vánocům přála nový cestovní kufřík, ani mě nenapadlo, že ho budu balit skoro každý týden.

S: Na začátku měsíce jsem s dětmi strávila jedno hravé odpoledne s Prima zmrzlinou, kde byly představeny novinky pro letošní rok (za sebe vám můžu doporučit oříškovou Joy! Tu si od té doby stále kupuju :D) a dětičky si mohly něco vyrobit v tvořivém koutku, ozdobit si vlastní zmrzlinu, vyfotit se ve fotokoutku a pobavit se na představení kouzelníka.

S: Dostali jsme i balónky, se kterými jsme si hráli ještě několik dní :)

S: Měla jsem možnost vyzkoušet novou ovocnou řadu kosmetiky Loccitane, která je vážně úžasná! Nádherně voní a musím říct, že masku a peeling na rty otestovali doma i moji kluci :D

S: Fotku s rozkvetlým stromem jsem prostě musela letos stihnout!

S: Pořídila jsem si nové tenisky z CCC, po kterých jsem dlouho pokukovala a konečně mám černé! Je s podivem, že zrovna já, milovnice černé, jsem žádné neměla!

S: Na Velikonoce jsem se hecla a snažila se vytvořit tak trochu jiná vajíčka. Měla u koledníků opravdu úspěch a zmizela dřív, než čokolády! Tak to mi udělalo obrovskou radost.

S: Jedna „procházková“, kdy jsme šli obhlídnout vodní hřiště ve Střešovicích.

S: Je pravda, že se nám sice trošku ochladilo, ale já hlavu nevěším, alespoň jsem mohla vytáhnout nový kabát z Orsay, který jsem si pořídila na příští zimu :D

M: Zdravím vás všechny z Kanady! Když vidím rozkvetlé stromy a teplíčko co sálá z fotek Báry a Simči, tak slintám závistí! My jsme měli celý duben samozřejmě zimu, slunko nikde a i konec měsíce (kdy už se normálně trošku otepluje) stál za prd :D U mě byla první půlka měsíce ve znamení šprtání a dokončila jsem kurz francouzštiny. Měli jsme úžasnou skupinu a poznala jsem skvělé lidi z celého světa!

M: Druhá půlka měsíce se u mě nesla v duchu marodění. Když opadl stres ze školy a práce, tak na mě skočil nějaký moribundus a léčila jsem se z toho s antibiotiky skoro 2 týdny. Bohužel jsem si to nejhorší vyžrala v horečkách na chalupě, kam jsme se vydali slavit přítelovy narozeniny. ALE! V den odjezdu byl nejteplejší den za posledních 6 měsíců (nespadněte nadšením ze židlí, bylo jen 13 stupňů) a svítilo sluníčko! Byla jsem v sedmém nebi, protože z toho počasí tady už jsem upadala do deprese.

M: Podařilo se mi zachytit něco nevídaného – naše kočka se přiblížila k našemu psovi, což dělá normálně jen ve výjimečných situacích :) Pes se jí brutálně bojí, což můžete vypozorovat z jeho vyděšeného pohledu.

M: Jaká kuchyně je z vašich nejoblíbenějších? Pro mě je to jednoznačně cokoliv mexické! :) Třeba enchiladas!

 

Jak jste si užili duben vy?

WWL