Fake it till you make it!

Taky se vám občas stane, že ráno vstanete špatnou nohou? Nejste ve své kůži, máte náladu pod psa a prostě celkově vám není hej? Občas prostě nemáme svůj den… Mně se to teď děje hlavně když venku celý den prší, to nemám náladu na nic. Na tohle ale vždycky zabere “Fake it till you make it“!

Prostě se překonat a předstírat, že vám není tak mizerně, jak se cítíte. Až nakonec možná uvěříte (nebo si spíše uvědomíte), že nic není tak hrozné :) Co konkrétně zabírá na mě a pomůže mi nakopnout se v takových prdelkovských dnech?

Vylepšit obličej

Většinou nemám chuť se ani vyškrábat z postele, natož se parádit. Ale pokud mám den blbec, tak po ránu nahodím pod oči hydratační pásky Klorane, abych se zbavila opuchlin. Pokud vidím, že mám viditelné póry, nalepím si na nos Neat&Easy pásek, který vytáhne i malinké bílé tečky. Používám ho občas i na bradu. Pak obličej dočistím tonikem od Clinique a pro extra hydrataci použiji nové sérum od Fruits&Passion.

Make-up

Make-up mě vždycky zachrání. Mám to tak, že se většinou cítím podle toho, jak vypadám. A proto se trošku maluji skoro každý den, cítím se tak prostě lépe! Stačí i 5 minut a hned jsem oživlá. Na zvednutí nálady VŽDYCKY pomůže nějaká výrazná rtěnka a pokud se chci cítit joo dobře, tak se přemůžu a udělám si i linky. U těch člověk zuřit a nadávat nemůže, jinak by měl načmáráno až na čele :) A pro extra zklidnění doporučuji si zapálit k líčení svíčku. Nejlépe s nějakou „nakopávací“ vůní. Já teď pálím tuhle Girl Boss!

Oživit pokožku a vlasy

Pokud je i moje pokožka a vlasy v žalostném stavu, používám tyhle dvě stálice. BB tělový krém od Jergens – nedodá žádnou barvu, ale tak nějak udělá pokožku zdravě vypadající a šťavnatou, i když jsem vyschlá jak sušenka. A na suché konečky používám pěnu s Panthenolem. Normálně ji vetřu do konečků když už mám třeba vlasy v culíku a pádím z domu. Ozdravuje a vlasy po ní neplihnou a nemastí se, ale vypadají vyživeně.

 

Co děláte vy, když máte den blbec, ale musíte fungovat?