Forever young

Objevila jsem pro vás novinku, za kterou mě budete milovat! Předem upozorňuji, že se nejedná o žádnou placenou reklamu, ale vyzkoušela jsem tento zázrak na vlastní kůži a teď se o něj s vámi chci podělit. Vrásky v obličeji zrcadlí celý náš život – bolest, smích i starosti. Většina žen by se jich ale chtěla zbavit, nebo je alespoň zredukovat. Možností je několik, ale neinvazivních velmi málo a většinou ne moc dobře fungují. Proto jsem pátrala, až jsem objevila novinku na trhu 4ever young. Konzistence je hutnější, ale kupodivu se dobře nanáší a velmi rychle se vstřebává. Nanáší se velmi tenká vrsta na celý obličej, krk i dekolt. Dle doporučení se užívá sedm dní, a to ráno i večer a po týdnu je 14 dní pauza. Doporučuji si to poznačit do kalendáře, abyste v tom neměli hokej.

Vyfotila jsem se před zahájením této kúry a myslela jsem, že pořídím další fotku po třech měsících, ale už po měsíci byly změny tak viditelné, že jsem si říkala, že není na co čekat. Mám teď pleť jako miminko. Vrásky sice úplně nezmizely, to ne, ale změna je opravdu velmi viditelná. A nejlepší je, že pozitivně působí i na sjednocení pleti. Na druhé fotografii mám sice nalíčené oči a rty, ale make-up nemám žádný! Kam se hrabe Photoshop!

A teď k dalšímu důležitému bodu – k ceně. Je sice vyšší, ale vzhledem k tomu, že se nepoužívá nonstop, vydrží dlouho a navíc ty výsledky! Nezastavíte čas, ale vy ho s 4ever young dokonce vrátíte! K dostání je zatím jen přes internet a objednat si ho můžete zde.

Přeji Vám krásný duben bez vrásek!