Goodbyes

Loučení. Každý ho prožívá jinak. Někdo s lehkým srdcem, jiný roní slzy jako hrachy. Já se většinou držím a slza se mi případně jen zalesklne v koutku oka. Samozřejmě záleží na tom, o jaké loučení se jedná.

Je mi smutno, když odněkud odjíždím a vím, že se tam třeba už nikdy nevrátím. Těžko se mi také říká na shledanou někomu, kdo je mému srdci blízký a já ho pak dlouho neuvidím.

Za pár dní začínají prázdniny. Pro některé rodiče je to za trest, když nevědí, jak mají vyplnit čas svého potomka tak, aby si zasloužené volno užil a oni si nemuseli brát neplacené volno. Vždycky jsem s dostatečným předstihem plánovala celé dva měsíce a snažila se mít nějak pokrytý každý den. Můžu vám říct, že to byla často opravdu fuška. Loni poprvé jsem to řešit nemusela, protože jsem už zůstávala na rodičovské dovolené a letos jsem také neměla v úmyslu brát si do ruky plánovací kalendář, ale nakonec jsem musela! To proto, abych se podívala, zda svoje prvorozené dítě vůbec uvidím! Tento rok má těch aktivit na letní prázdniny požehnaně. Včera jsem se s ním loučila na 14 dní. Vím, že si je užije a bude plný nových zážitků, ale stejně se mi bude strašně stýskat! To mu samozřejmě nemůžu říct, abych ho nerozesmutnila, takže slzu rychle spolknout, nasadit úsměv, dát pusu a zamávat. Teď se budu těšit za čtrnáct dní, až ho na pár dní uvidím, než mi zase zmizí :)

Mimochodem – zamilovala jsem se! Byla to láska na první pohled! Už dlouho jsem po takové toužila a když jsem ji uviděla, mé oči zajiskřily a srdce zaplesalo. Přesně tak, řeč je o téhle úžasné kabelce. Je sice pravda, že je dost malá, ale to nejdůležitější se tam vejde. Tahle kráska si vyloženě říká o to, aby vynikla, takže jsem zbytek outfitu ladila do černé, aby měla hlavní slovo právě ona.

trousers H&M / top New Yorker / sandals CCC / bag Orsay / sunglasses Topshop / bracelets, ring Dyrberg Kern

Užívejte léto a vylidněné město!

Xoxo,