Happiness

Minulý týden jsem byla s prckem na hřišti a během oblíbené hry „výstavka kamínků“ (při ní si alespoň můžu na chvíli sednout na zem), jsem našla v trávě čtyřlístek, vedle další a další a i dva pětilístky! To, že čtyřlístek přináší štěstí, jsem věděla, ale na význam pětilístku jsem se musela zeptat strejdy Googla. A ten mi prozradil, že je to magnet na peníze. To si budu muset vsadit, prolétlo mi hlavou. O pár hodin později, když jsme s Eli vyzvedávaly Sama ze školy, jsem se mu samozřejmě musela pochlubit svým nálezem. On se toho hned chytnul a prý není nač čekat a jedeme hned. Muž činu! :D

V trafice jsme vytvořili celkem slušnou frontu, protože jsem ještě nikdy tiket nepodávala a musela jsem se na všechno vyptat. Pak jsme si ještě vybírali ten správný a nepochybně výherní stírací los. To abychom využili oba dva pětilístky a nenechali nic náhodě… No, nebudu vás napínat. Vyhráli jsme! Na stírací los, a to částku, za kterou jsme ho koupili :D Takže ve výsledku jsme zůstali v mínusu.

Myslím, že příště si dáme všechny několikalístky jen vylisovat, obejmeme se a budeme si užívat společně strávené chvíle. To je přece štěstí!

shirt HM / trousers, jacket, bag Orsay / glasses New Yorker

Přeji Vám krásný týden a nehledejte své štěstí v trávě :)