Holiday in pictures

Třikrát hurá, jsme zpět! :D Daly jsme si o prázdninách pauzu a teď se s námi můžete podívat na uplynulé dva měsíce. Jelikož nám přibylo fotek opravdu hodně, rozhodly jsme se články rozdělit, abychom vás moc nezahltily.
S: Léto je moje nejoblíbenější roční období! Kdekdo hudruje, jaké je vedro a já jsem ve svém živlu :D Vždy říkám, že vrána, která mě téměř před čtyřiceti lety nesla, byla asi líná popoletět více na jih.
S: Na svoji tchýni jsem se těšila! Vážně! Nejen, že jsme se s ní dlouho neviděli, ale každý rok o prázdninách máme pak možnost zajít si s manželem někam sami. Za jeden večer jsme stihli hned tři podniky a ještě procházku Prahou :)
S: A abych ráno mohla normálně fungovat, nemíchala jsem a držela se osvědčené klasiky :D
S: Slyšeli jste už někdy o materiálu cupro? Je sametově hladký, chladivý a na dotek působí jako hedvábí. A přesně z něj jsou tyto šaty. Je to pro mě takový malý zázrak a láska na první vyzkoušení!
S: V rámci spolupráce s Wonderful.cz jsem měla možnost vyzkoušel bio kosmetiku, a to konkrétně make-up, řasenku a tvářenku – naprostá spokojenost! Make-up se krásně nanáší a má lehké krytí. U řasenky mě mile překvapilo, že přestože perfektně drží celý den, jde velmi snadno odlíčit. Tvářenka má dokonalý odstín a snadnou aplikací dosáhnete požadované intenzity.
S: Ani letos jsme neporušili tradici – na začátku dovolené zajít do Zas a znova. Jejich buchtičky (a nejen ty) jsou prostě bezkonkurenční! Btw. ta prťavá ručička tam není naaranžovaná, jen se dítě nemohlo dočkat aneb nejlepší reklama :D
S: Tato kabelka vždy čeká na svoje období a opět se dočkala. Letní stálice v mém šatníku.
S: Šli jsme na houby a našli jednu jedinou. :D Ostružin bylo ale požehnaně, tak jsme se pak odměnili ostružinovým drobenkovým koláčem.
S: Výlet do Zoo nesměl chybět! Každý rok se koukáme na sloníka Maxíka, který je stejně starý jako naše dceruška. Ehm, krapátek ji přerostl :D Mimochodem, věděli jste, že je v Zoo miminko orangutána? Tam jsme strávili nejvíc času! :)
S: Západ slunce nad mořem jsme letos sice neviděli, ale tady to také není špatné ;)
S: Konečně jsem dokončila obraz podle Roberta Jirána.
S: No make-up, messy hair, volno, rodina = spokojenost
S: Během jednoho deštivého dne jsme podnikli výlet do Muzea zlata v Jilovém u Prahy. Doporučuju i pro rodiny s dětmi. Největším lákadlem pro ně bude možnost najít si svůj vlastní zlatý nuget nebo si zkusit rýžování zlata.
S: Podívali jsme se k Žampašskému mostu (druhý nejvyšší kamenný železniční most ve Střední Evropě) a prošli se Posázavskou stezkou, abychom si ho prohlédli i z dálky.
S: Doufám, že letošní školní rok bude NORMÁLNÍ, obávám se, že po dalším lockdownu bych skončila u Chocholouška. Tak vykročme pravou ;)