Jak vzniká magazín

IMG_4975

Byla jsem oslovena, zda nechci z pohledu stylistky připravit zimní číslo magazínu OC Olympia v Mladé Boleslavi. V té době jsem ještě žádné velké těhotenské potíže nepociťovala, takže jsem neváhala a vrhla se do toho :)

Tato práce obsahuje mimo jiné také vyhledávání nových trendů a inspirací. Jelikož jsem připravovala i předchozí číslo, měla jsem už předem rozmyšlené, které fashion a make-up trendy zařadím do podzimního a které do zimního čísla.

Po načrtnutí témat začíná maraton v samotném obchodním centru, kde je třeba zapůjčit produkty z každého obchodu a dát pozor, aby u žádného trendu a na žádné straně nic nechybělo. Pak mají slovo fotografové, kteří pečlivě vše nafotí. Mezitím píši texty, které upravuje redaktorka a dá jim tu pravou šťávu ;) Vše ostatní je na grafičce, která rozvrhne, co na které straně bude vypadat nejlépe a která dodá celému magazínu ten konečný punc.

V rámci tohoto magazínu se objeví i fashion editorial, který jsme fotili v atelieru v Praze. Naši krásnou modelku Evu a modela Honzu nalíčila a učesala Bára a za fotoaparát se postavil Jan Faukner. V podobné sestavě jsme již několikrát spolupracovali, takže jsem věděla, co mě čeká a byla jsem si naprosto jistá, že vše proběhne v pohodě a užijeme si i zábavu, což se potvrdilo ;)

Btw. těm dvěma to spolu tak slušelo, že jsme na nich mohli oči nechat! :)

IMG_4958

poslední fáze úpravy vlasů

 

IMG_5343

do tohoto klobouku jsme se všechny zamilovaly – je z CAMAIEU ;)

IMG_4968

doladění stylingu a kritické oko :)

IMG_4980

naaranžování Evičky

Doufám, že se vám pohled do zákulisí líbil a zde máte konečnou verzi fotografií:

1 23 4 5 6 7

Celý magazín, kde najdete i tipy a trendy pro letošní zimu si můžete prohlédnout a stáhnout zde

 

Xoxo, S.