July in pictures

Půlka prázdnin je za námi, ale léto ještě zdaleka nekončí! Podívejte se, jak jsme trávily červenec my a dejte nám vědět, jak si užíváte léto vy! 

S: Prodloužený víkend na začátku prázdnin jsme využili na sto procent! Děti jsme rozdali prarodičům a vrhli se na malování jejich pokojíčku. No a kdyby jen malování, ono bylo potřeba i původní výmalbu oškrábat, a to jsem se modlila, ať k tomu nedojde :D A jelikož jsme měli i 13. výročí svatby, tak jsme si nemohli nechat ujít příležitost jít jen ve dvou na slavnostní oběd do řecké taverny Delphi.

S: Další velká oslava svatby, a to hned Diamantové se konala za týden. Babička s dědou si připomněli v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě 60 let od svatby a já jsem „nevěstě“ uvázala tuto kytici :)

S: S Bárou jsme dostaly pozvání do nově otevřené kavárny Chloé a nejen, že je tohle místo úžasně fotogenické, ale o jejich dortíkách se vám bude ještě dlooouho zdát.

Café Chloé najdete v Praze na Vinohradské 67

S: Vzala jsem děti do Muzea Smyslů v Jindřišké ulici a řeknu vám, že se tu vyblbnou i dospělí :D

S: Každoroční návštěva ZOO. Vždycky na výletech fotím jen já a nejsem nikde vidět, tak alespoň jedno selfíčko ;)

S: Ke konci července jsme se na více než týden přestěhovali na chalupu. Letošní úroda rybízu byla opět velká, tak jsem zkusila udělat rybízovou šťávu a všichni se po ní můžou utlouct :D

B: Letos poprvé jsem se vydala do Varů na festival a povím vám, že většinu času jsem trávila v Nespresso lounge, protože tam byl stín a ledová káva!

B: What else? ;)

B: No dobře, také Moet měl pěkný lounge :D A protože kamarádka, která tym byla se mnou, slavila narozeniny, trošku jsme se zde zasekly :D

B: Poslední měsíc, kdy jsem potřebovala zahraniční Vogue, protože tento měsíc vychází konečně i u nás! Já se tak těším…

B: Vypadá to na soutěž o nejlepší ledový kafe :) Ale ta borůvková Pavlova byla bezkonkurenční! Dojděte si na ní do Café Chloé na Vinohradské, jak už se zmiňovala Simča!

B: Tak na zdraví a ať máme krásně letní srpen!

M: Pro nás v Kanadě začal měsíc pěkně pozitivně a to oslavou Canada Day! S naší partou jsme to oslavili v jednom montrealském parku grilovačkou :)

M: Vlastně celý měsíc jsem pořád něco zapíjela :) Tady jsme oslavovali zakončení jednoho semestru francouzštiny a loučili se na pár týdnů letních prázdnin. Měla jsem štěstí na skvělé lidi, co se mnou byli ve skupině a učitelku! Ta byla bezkonkurenční!

M: Po brutálních 3 měsících, kdy jsem trávila v průměru 12 hodin denně 6 dní v týdnu buď ve škole nebo v práci jsem potřebovala na pár dní vypnout! A to vždycky vyrazím někam na chalupu, k vodě, opékat buřty nad ohněm, pozorovat hvězdy a procházet se lesem. Tím se vždycky nabiju :)

M: Taky jsem měla konečně čas si koupit pár letních drobností! S kamarádkou a její mámou jsme vyrazily na warehouse sale jedné značky a dost jsme si to užily! Natolik, že já jsem vyrazila ještě jednou o pár dnů později s další kamarádkou :D

M: Úplnou náhodou jsem zjistila, že jsou za Montrealem levandulová pole. Tak jsme si udělali malý výlet a samozřejmě nesměla chybět levandulová zmrzlina a limonáda!

M: Ano, DIRTY THIRTY už dostihla i mě, potvora. Ale řeknu vám, na občance 30, ale cítím se stále na 18 :D :D :D

 

Jak trávíte léto vy?

 

Pusu,

WWL