July in pictures

Půlka prázdnin za námi, a tak je tady opět náš pravidelný článek plný fotek co se nikam nevešly :)

B: Pracovně byl pro mě červenec trochu náročnější, ale o to víc si užívám každého volného dne, který můžu trávit u vody.

B: Nebo se svojí plyšovou holčičkou…

B: Palačinka s nutelou a ovocem z Waf-Waf nemá chybu! Nom nom

B: Vážně mi nevadí, že občas zaprší, protože v těch tropických dnech mi Praha připadá skoro nesnesitelná. Proč nemáme moře??

B: Na druhou stranu je fakt krásná a tento pohled se mi nikdy neokouká!

B: Tahle fotka je z jedné pohádkové svatby, na které jsem byla jako host. A byla tak krásná, že si zaslouží svůj vlastní článek! Tak se na něj můžete těšit v průběhu srpna ;)

S: Už druhý rok trávíme léto v Čechách a necestujeme nikam za mořem. I když se musím přiznat, že se mi po něm stýská, tak i tohle má něco do sebe a já se ve vzpomínkách vracím do dětství, kdy jsem celé prázdniny byla s babí a dědou na chalupě a stále lítala někde venku.

S: Pravidelně každý rok vyrážíme v červenci ve všední den do ZOO, takže i letos. Vyhnout se víkendové návštěvě má nesporné výhody – nejsou tu davy lidí! Tentokrát jen necelých 6500 ;)

S: Moc se mi nechtělo s sebou celý den vláčet foťák, ale ty fotky stojí za to.

S: Moje dvě lásky se zasekly hned za vchodem u kaček. Jooo, ty se totiž nevidí každý den :D

S: Povedené nákupy s klientkou, kdy jsme sehnaly vše, co chtěla a doladily ještě pár kousky navíc, aby byla NEJ.

S: Každodenní procházky s mojí holčičkou. Ať je zima nebo teplo. Důležité je dítě unavit, aby hezky spalo :D

M: Zdravím z Montrealu :) Nám tu v červenci docela dost pršelo, ale i tak jsem se stihla mihnout párkrát na sluníčku a hned mi po troškách vyskočily pihy :)

M: Tenhle měsíc jsem si konečně pořídila pořádný NINJA mixér, takže mixuju jako o život a utápím se ve smoothies. A nebo si ke svačině dám dragon fruit a k tomu ledovou čokoládu – všeho s mírou, že?

M: Taky jsme se letos poprvé vypravili do St. Eustache do drive-in kina! A bylo to super! Rozvalíte se jak chcete, nikdo vám nekope do sedadla a žádné puberťačky vám nesvítí mobilem do obličeje. A můžete s sebou vzít i psa!

M: Červenec je taky měsíc mých narozenin. Užila jsem si je parádně! Na téhle fotce se léčím den po, měla jsem jaksi vyschlo… :)

M: Úplně se doléčit z narozenin, načerpat energii a připravit se na další týden jsme se s přítelem vydali do Ofuro Spa. Je to jedno z mých oblíbených míst. Je tam klid a ticho a člověk si tááák odpočine! Vždycky mě to odpočívání ale tak vyčerpá, že si musím na chvilku schrupnout v houpací síti…

 

Jak jste si užili první polovinu prázdnin vy?

Xoxo,

WWL