June in pictures

Je neuvěřitelné, jak ten měsíc vždycky uteče! Takže jsme projely naše galerie v telefonu a vybraly ta NEJ z měsíce června, na která se teď můžete podívat.

B: Červen je můj oblíbený! Za prvé je to můj narozeninový měsíc, ale hlavně máme ještě celé léto před námi! A ještě k tomu kvetou pivoňky… :)))

B: Svůj první dárek jsem dostala už na začátku června a nedám na něj dopustit! Po tolika letech konečně nemusím řešit cigaretový „smrad“ a navíc je taaaak krásný! za mě tedy IQOS rozhodně ano! A na nejčastější dotaz od všech odpovídám: „ne, nekouřím víc…“

B: Léto je pro mě mimo jiné i čas u dortíků na krásných zahrádkách. Tento cheescake se rozplýval na jazyku a můžete na něj zajít do Styl&Interiér.

B: Celkem týden jsem strávila v Bratislavě a konečně se vyšplhala na Hrad! Už jsem zapomněla, že je vážně moc hezký… A na rozdíl od toho pražského je tam strašně málo lidí! (to není narážka :D)

B: A po návratu na mě doma čekala tahle novinka od Oribe. Za mě naprostá bomba na finální úpravu účesu a dodání objemu a lesku. Miluju!!!

B: Robert Vano nafotil pro Elle řadu známých českých osobností na nový Samsung Galaxy S9 a protože ho se Simčou máme moc rády, vydaly jsme se na akci Samsung Fashion Night, kde jsme se mohly jak s telefonem, tak Robertem osobně seznámit. On byl jako vždy neskutečně vtipný a telefon nás obě dostal do kolen. Jak fotí!!! Musím přiznat, že jsem POPRVÉ v životě zapřemýšlela, že bych vyměnila milovaný iPhone za Samsung… No ani jedna jsme ho v tombole bohužel nevyhrály, jak můžete vidět na naší společné (a rozmazané) fotografii :D

B: Robert Vano v krásných prostorech SmetanaQ.

B: V nejdeštivější den měsíce června jsem se s kolegy a kolegyněmi vydala do rehabilitačního centra Paraple, abychom společnými silami alespoň trochu vypomohli. Natírali jsme, uklízeli a hlavně jsme si všichni uvědomili, jaké máme štěstí, že můžeme ráno vstát z postele. Za mě mají všichni handicapovaní obrovský obdiv, protože tu vnitřní sílu by jim mohl kde kdo závidět.

B: Praha má tolik nádherných (a ukrytých) teras, kde můžete s drinkem pozorovat západ slunce! Tahle na střeše Černé Labutě je boží! A děkuji NYX za finále jejich Face Awards právě tady, protože celá akce tím získala kouzelnou atmosféru. A nad díly všech finalistek mi padala brada! To co dokáží pomocí makeupu je vážně úchvatné…

B: Narozeninová kytka od mých drahých kolegyň. Škoda, že nedokážu na fotku přenést to, jak nádherně voní!

B: K narozeninám jsem si přála šicí stroj :))) A já ho vážně dostala! Strašně se těším, až budu mít čas si k němu poprvé sednout… A i když návody zásadně nečtu, tady udělám rozhodně výjimku, protože i když jsem v pubertě se šitím lehce laškovala, za těch dvacet let se to trochu změnilo a místo jednoho stehu na všechno jich ta věc umí 27! Ale vzhledem k tomu, že je to „moje“ číslo, jsem odhodlaná se s tím poprat!

B: Ňam ńam. Cheesecake jako top tečka báječného oběda s rodinou.

B: Cheers! Zahájila jsem poslední rok začínající trojkou! Mějte báječný léto… pusu B.

S: Červen jsem zahájila jedinou svatbou v tomto roce v mém okruhu :) Měla jsem tu čest, že jsem mohla nevěstu i připravit pro její den D a moc si toho vážím.

S: Před prázdninami jsem stihla oběhout všechny doktory, které jsem potřebovala a měla jsem k tomu i malý dozor ;) Zasloužená odměna v podobě zmrzliny za to čekání :)

Jo a tu plyšovou kočku dostala za „oddudlíkování“! Takže 3x huráááá!

S: Letošní první grilování s kamarády. Byli jsme na Parukářce a musím říct, že to tam mají skvěle vyřešené. Jen je třeba přijít hodně brzy, aby na vás nějaký gril zbyl.

S: Jedna „must have“ fotka ve Smetana Q.

S: Konečně si člověk může dopřát letní dortík s domácí limonádou na zahrádce!

S: Jednu neděli jsme strávili příjemnou procházkou po zahradách Pražského hradu. Kupodivu tu nebyly ani tisíce lidí!

S: Přeji vám krásný vstup do nového měsíce!

M: Mně začal červen parádně! Bylo krásně a obědové pauzy ve škole jsem trávila válením se na školním dvorku.

M: Taky jsem ještě měla čas si občas nalakovat nehty :) Vždycky když se oteplí, sáhnu po téhle oranžové barvě!

M: Jednodenní výlet na Boldt Castle byl jedním ze dvou nej dnů v tomhle uspěchaném měsíci.

M: Druhým byl samozřejmě relax den, kdy jsem se flákala celý den po Montrealu. Na více fotek se můžete podívat v minulém článku ;)

M: Poslední týden jsme měli brutální horka, a tak nastal čas smoothies…

M: … a salátů :)

 

Jak jste si užili minulý měsíc vy? :)

Pusu,

WWL