June in pictures

Mrkněte, jak jsme trávily červen v Česku a v Kanadě :)

M: Čauky! Zdravíme z Montrealu!

M: Začátek června byl docela fuška a tak jsme si za odměnu jeli na víkend odpočinout na chalupu do hor. Náš obřík byl samozřejmě s námi.

M: A byla to paráda! Pekli jsme brambory v ohni, opékali párky a já popíjela víno s kolou jako „zamlada“ :) A tak nějak se mi zastesklo po Česku. Když jsem byla malá tak jsem trávila hodně času na vesnici u babičky nebo na chalupě, ale dneska je pro mě opékání buřtů vzácností… Dlouho jsem ale nesmutnila, protože se k nám přibatolili 2 mývalí miminka!!! Ale báli se, tak se hned vrhli na strom. Radostí se mi tak třepala ruka, že fotka je hrozná, ale musela jsem vám ji sem dát. Raccoons are the best!

M: Kousek od chalupy jsme objevili opuštěnou vojenskou základnu. Odpadků tam bylo mraky, ale ty barvy a panoramata!

M: V červnu jsme taky konečně začali na plný pecky grilovat :)

M: Byla jsem si zastřílet ze vzduchovek.

M: A na konci měsíce jsem randila na vyhlídce :) Tenhle pohled na Montreal je můj nejoblíbenější a nikdy se mi neomrzí.

S: Tento měsíc se mi nesl ve znamení svatby mojí kamarádky. Nejdříve příprava rozlučky, pak rozlučka samotná a nakonec den D.

S: Kytice nevěsty.

S: Novomanželé si přáli jako svatební dar příspěvek na bydlení. Dlouho jsme přemýšleli, jak peněžitý dar zabalit. Nakonec jsme použili krabici auta, kterou jsme svatebně ozdobili, dovnitř dali plátky bílých růží a navrch penízky.

S: S Bárou jsme se byly podívat na Orsay kolekci pro F/W 2017 a každá jsme si opět vybraly to svoje.

S: Moje nevlastní sestřička slavila krásných 18 let! Na zdraví a všechno nejlepší! :)

S: Největší novinkou měsíce bylo, že prcek začal sám chodit. Teď už se nezastavím :D

S: Léto, léto, kam jsi se nám vytratilo? Zase se musím částečně zazimovat a vytáhnout holiny!

B: Na začátku června jsem vyrazila na jednodenní výlet do Drážďan a Saského Švýcarska a musím říct, že těch 24 hodin mě zrelaxovalo úplně dokonale. Jen pro příště zvolím na procházky po starém městě tenisky, protože v lodičkách to bylo trochu rizikové pro moje kotníky :D

B: Mám pocit, že jsem za poslední roky nesnědla tolik zmrzliny, jako za červen!

B: Prezentace všech nových kolekcí Adidas se konala v prostorách Žižkovské věže a objevila jsem tam spoustu věcí, které strašně potřebuju! :)

B: Kromě zmrzliny je tu ještě jedna ochlazovací záležitost… Starbucks karamelové frappuccino. Podle mé zkušenosti bohatě stačí místo jídla.

B: Víte kam ráda jezdím na obědy, když je venku hezky? Do Záběhlic na Hamr. Mají tam totiž nejlepší ovocné knedlíky!

B: První letošní koupačka v rybníku byla skvělá! Jo ty kamínky nejsou záměr, naopak… Nějak jsem nedomyslela, že když si lehnu čerstvě namazaná do písku, nalepí se na mě jak vosa na bonbon.

B: První narozeninová oslava byla s mou rodinou na mé oblíbené terase v centru Prahy.

B: Ten dort byl skvělej! Snídala a večeřela jsem ho asi 5 dní, takže po zmrzlinovo-dortové dietě teď nějakou dobu raději nepolezu na váhu.. :D

B: Večeře v den mých narozenin v lounge bed v Sohu. Prostě dokonalá. Skvělý jídlo, pití, společnost a navíc koncert Divokýho Billa v sousedních Žlutých lázních jako doprovod.

B: … i kytka byla… :)

Co jste dělali v červnu vy?

Xoxo,

WWL