Kabelka pro každý den!

Posledních pár let jsem nosila většinou batoh (to v případě, že jsem vyrazila s dětmi) nebo malou kabelku či ledvinku jen na doklady a telefon (když jsem šla večer do víru velkoměsta). Před nástupem do práce po rodičovské bylo ale více než nutné pořídit si kabelku, která bude velká natolik, aby se mi tam vešly jak veškeré „ženské nezbytnosti“, tak i diář, poznámkový blok a třeba i svačina a pití.Ve spolupráci s emotys.cz jsem si vybrala tuto koženou kabelku, která svým designem přesně pasuje do mého stylu a v mém šatníku se hned krásně zabydlela! Je dostatečně velká, takže se mi tam vejde vše, co během dne potřebuji a zároveň není obrovská, což by se k mojí malé postavě příliš nehodilo.

Můžu vám odpřísáhnout, že investice do kvalitní kabelky se vám opravdu vyplatí, protože vám vydrží mnohonásobně déle! Víte ale, jak se o takovou koženou kabelku správně starat?

To, že po nákupu nových bot je doma naipregnujete, berete určitě jako samozřejmost, ale i kožená kabelka potřebuje impregnaci. Ochrání ji pak před vlhkostí, mastnotou a nečistotami. V emotys.cz tedy na první ošetření myslí za vás a odešlou vám ji již připravenou k nošení, ale další údržba je jen a jen na vás.Jelikož kůže na kabelce stále pracuje a může časem dojít k vysušení a popraskání, je třeba ji vyživit. Použijte na ni speciální vyživující krém, ale pozor – ne ten na boty, protože má jiné vlastnosti a mohl by kabelku poškodit.

Samozřejmě, že je třeba si dávat pozor, aby se vám neušpinila, ale když už se tak stane, použijte navlhčený hadřík a místo pak utřete do sucha. Nikdy ji nesušte na topení!

Zkrátka a dobře, když se budete o svoji koženou kabelku starat tak, jak se má, její životnost se o hodně prodlouží a vy s ní můžete dělat parádu mnoho a mnoho let! ;)

t-shirt New Yorker / pants Vero Moda / coat Calypso / sneakers CCC / bag emotys.cz / jewelry Dyrberg/Kern

Přeji vám krásný podzimní týden!