Keep it simple

Krásné dobré ráno! Tedy já mám večer, protože vám píšu článek o víkendu, kdy mám čas a klid. Víte co je zvláštní? V průběhu dní kdy nejsem „na řadě“ v psaní mám miliony nápadů a pak zasednu k počítači a pusto prázdno…

Takže dnes nečekejte žádné hluboké myšlenky, ale prostě jen oddychový outfit článek. Stejně jako se psaním to mám často i s volbou oblečení. Taky to máte tak, že si večer připravíte něco báječného na druhý den a ráno se vzbudíte s náladou zamrzlého tučňáka, kdy jediné co připadá v úvahu, jsou džíny a triko? Přesně tak jsem to měla před naším posledním focením se Simčou, jen jsem si řekla, že na džíny je fakt vedro, a tak přišly na řadu moje nejoblíbenější šaty. Mám je už skoro 3 roky a jsou přesně tím kouskem v mém šatníku, na který nedám dopustit. Přijde mi neuvěřitelné, že je peru každý týden, protože v létě je nosím pořád na procházky se psem, klidně i na kafe s kamarádkou a v zimě jsou ideálním oblečením na doma. A pořád vypadají stejně! Žádné vytahání nebo posunuté lemy. Občas se prostě vyplatí si trochu připlatit i za „obyčejné“ bavlněné šaty. Mám je z Van Graaf a skoro lituji, že je neměli ještě i v jiných barvách. I když šedá je stejně moje nejoblíbenější… Ale to už víte :)

Protože jsem nemohla najít světlý pásek, použila jsem místo něj šátek (Simča říkala, že to nemám prozrazovat, že to vypadá jako záměr, ale nebudu vám lhát… :)). Stejně ho nejraději nosím uvázaný ve vlasech nebo právě jako pásek, protože si ho neumím normálně uvázat kolem krku, aniž bych vypadala jako že mám angínu, nebo jako letuška. Nechcete mě to někdo naučit? A pokud přidáte i radu, jak vyprat 100 % satén, aniž bych ho zničila, budu vám ještě vděčnější!

Džínovou bundu mám už také spoustu let. A opravdu jsem se snažila sehnat si jinou, ale tahle má skvělou barvu, která na mě působí letně a pasuje ke všemu mému oblečení. Nosím ji k šatům, sukním a vlastně vždy, když nechci, aby outfit působil příliš usedle. Tak jako celé jaro a podzim (často i zimu) nesundám koženou bundu, v létě ji plynule vystřídám za džísku. Takový moje „poznávací znamení“.

Stejně jako sluneční brýle. Tam jsem naopak neustále ve fázi lovu. Mám jich doma fakt hodně, ale hledání těch „pravých“ je pro mě už asi trochu sport. Momentálně mě nejvíc baví tyhle kulaté, které jsem našla v H&M, když jsem ráno vyběhla z domu s deštníkem v ruce. No a odpoledne už jsem svoje permanentně slzící oči v pálícím slunci nechtěla trápit. Pak věřte předpovědi počasí! Můj drahý se mě sice, když mě v nich viděl poprvé, zeptal, jestli mi může říkat Johne, ale chlapi tomu nerozumí… :)

Poslední, co nám chybí probrat, jsou boty. Ach, já tak toužila po bílých botách! Někdy těm trendům i podlehnu, jako v tomhle případě. Bohužel nejsou kožené, takže se obávám, že jsou to sezónovky, ale právě proto, že jde o trend, nechtěla jsem do nich moc investovat. Na druhou stranu je asi moc neochodím, protože se nedají nosit, když je velká zima (mám ráda svůj močový měchýř), ani moc vedro (protože pak se v nich nohy zase naopak potí), ale pro krásu se občas trošku obětí přinést musí…

dress Marie Lund (Van Graaf) / scarf Gucci / shoes Zara / sunnies H&M

Pusu! A klidně mi napište, co by vás zajímalo, aby příští článek nebyl stejně nudný…