Keep smiling

Jsem od přírody pozitivní a optimistický člověk. Asi i proto mi doma říkají Smejo a děti jsou prý v tomto po mně. I při focení se usmívám, ale tuhle jsem si říkala, jestli to není trošku nuda a snažila se nasadit modelkovský výraz.

Znáte to, takový ten lehce znuděný, ale neskutečně sexy. V tu chvíli se za foťákem ozvala Bára: „Proč se tvářiš tak naštvaně…?“ Chachá, tak tohle mi evidentně nepůjde. Takže se budu i nadále usmívat, abyste si nemysleli, že jsem naprdlá.

Tentokrát jsme vyrazily na Letnou nachytat pár slunečních paprsků a opravdu jsme si to užily! Abychom naše fotky oživily, rozhodla jsem se, že budu skákat přes svoji tašku a Bára mě při tom vyfotí. To byl zase nápad! Skákala jsem asi tak dvacetkrát, protože nám to nechtělo správně zaostřit a pak jsem se celá vyčerpaná svalila do trávy. Prý nic nevydržím… No, asi ne, takže to máte bez mé maličkosti ve vzduchu a budu se raději držet nohama při zemi. Ale je fakt, že jsme tím zase pobavili spoustu lidí!

T-shirt, necklet H&M / trousers Calzedonia / denim jacket Orsay / bag She-In / shoes Converse Baťa / bracelet Dyrberg Kern

Keep smiling ;)

Xoxo,