Kiehl’s Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask

Značka Kiehl’s mi poskytla k vyzkoušení Ginger Leaf & Hibiscus Firming Mask a já vám po měsíci testování přináším svoji recenzi.

Tato maska je vhodná pro všechny typy pleti a obsahuje výtažek ze semen ibišku a z listů zázvoru. Díky esenciálním olejům má naprosto úžasnou lehkou a zklidňující vůni! Jelikož má příjemnou sametovou texturu, skvěle se nanáší a roztírá po pokožce.

Je určena především pro pokožku, která vykazuje první známky stárnutí a působí unaveně. Takže ideální pro mě! Při dlouhodobém používání má vyhladit jemné vrásky a pleť má působit mladším dojmem.

Její nespornou výhodou je, že po nanesení nečekáte třeba dvacet minut, až ji budete moci opláchnout, ale necháváte ji působit celou noc. Nemusíte se bát, že si od ní umažete polštář, protože se do pleti krásně vstřebá.

Nanáší se po odlíčení a vyčištění pleti, a to pohybem směrem vzhůru. Já nevynechávám ani dekolt a krk, protože i tam se projevuje postupující věk, že?

Zkrátka je to taková krásná tečka za vaším každovečerním rituálem v koupelně. Doporučené užívání je pětkrát týdně, ale musím se přiznat, že si ji dávám každý den!

Odstraníte ji až při ranním omývání obličeje a zaručuji vám, že se pak na sebe do zrcadla určitě usmějete, protože pleť pak skutečně působí hebčeji, jemněji a je na pohled krásně vyživená.

Takže za mě mohu tento produkt doporučit všema deseti!