Krabička poslední záchrany

IMG_5162 compressed

Ty nejprotivnější věci se nám vždy stanou v tu absolutně nejnevhodnější dobu! Utržený knoflík, zatržený nehet, bolest hlavy a odřené paty z nových bot jsou ty nejklasičtější případy. Já jsem většinou ta, která s sebou všude nosí řešení na všechno. Kapesníčky, pilník, extra gumičku? Žádný problém! :) Tohle je moje KPZka pro všechny případy.  

Neparfemovaný balzám na rty je naprosto univerzální! Dá se použít na rty, suchou kůžičku kolem nehtů, a hodí se i jako rychlá nouzovka na očištění kožených bot. Trošku namažu na kapesníček a lehce přejedu boty, aby se pěkně leskly.

Plastová párátka na zuby a osvěžující plátky Listerine jsou vhodnější než nezdvořile žvýkat klasickou žvýkačku někomu do obličeje na pracovní schůzce!

Deodorační ubrousek když je třeba se osvěžit nebo očistit například umazanou kabelku.

Nosit při sobě extra gumičku a pérka do vlasů mi zůstalo od střední školy a hodin tělocviku :)

Spínací špendlík zachrání džíny s upadeným knoflíkem, rozjetý zip nebo natržené ucho od kabelky. K nezaplacení!

Flash disk využijete, ať už chodíte do školy nebo do práce. Několikrát jsem ho nečekaně potřebovala a od té doby mám jeden náhradní v kabelce.

Náplast a prášek od bolesti zachrání každou bolest a odřenou patu. Není nic horšího než mít puchýře z nových bot, bolest hlavy od skříplého nervu z těžké kabelky a vědět, že vás ještě čeká nákup nebo pracovní schůzka. Za náplast a lék jsem pak vděčná jako za nic na světě!

Pero na skvrny částečně vyčistí flek od omáčky, kterou jste měli k obědu, než se dostanete k pračce.

Mini pilník na nehty běžně moc nenosím, protože používám gel lak a nehty se mi nezatrhávají, ale pro všechny případy…  

 

Snad se vám některé moje tipy budou hodit a vy mi dejte do komentářů vědět, co je ve vaší dámské KPZ!

 

Xoxo,

M.

#wwlcanada