Krása kolem nás II.

_MG_9005(1)Rozhodly jsme se, že každá z nás během jednoho týdne pořídí tři fotografie něčeho, co se jí líbilo, udělalo jí radost, inspirovalo ji nebo ji zkrátka zaujalo. Dnes se s vámi o svoji „krásu kolem nás“ podělí Míša a Ellie.

 

IMG_4824M: Fruits&Passion Lily sada

Tuhle vůni jsem si zamilovala minulé léto, ale používám ji i teď v zimě! Je to nádherná svěží květinová vůně a vždycky mi tak nějak zvedne náladu :)

 

IMG_4865M: Origins GinZing Energy-boosting moisturizer

O Origins jsem toho hodně slyšela a když jsem narazila na jejich produkty v Montrealu, vzala jsem si na zkoušku tento krém. A nelituji! Příště se chystám na jejich pleťové masky :)

 

IMG_4881M: Nový byt

Přestěhovali jsme se do nového bytu (hurááá!) a tak postupně vybalujeme a dovybavujeme. Tuhle neděli mi udělalo radost, že jsme dotáhli obývací pokoj do obyvatelné podoby :)

 

20160131_162450E: Když víte, že jsou tu přátelé, co s vámi staví hrady z písku, i když je zima. To mě dělá šťastnou :)

 

20160131_162032E: Oceán
Naprosto mě pohltila ta barva a klid, stála jsem tam dlouho, jen tak…

 

20160103_152029-01 E: Byla jsem nakoupit v Ikea pár drobností a našla jsem tohle – konvička na čaj a french press. Pocit hrdosti na svoji zem při pohledu na tu nálepku byl obrovský :)

Američani jsou na svoji zem velmi hrdí, vidím to tu každý den, ale v ten moment nebyl nikdo pyšnější na to odkud pochází než já :) Jsme sice malá země, ale s velmi výjimečnými a šikovnými lidmi, nenechme si to vzít :)

 

Xoxo, M. + E.